Akne, Zineryt a antibiotika

Príspevok v téme: Akne, Zineryt a antibiotika
malinka

Mala som dost velky psychicky problem s akne, po pouziti Zinerytu sa mi plet uplne vycistila(zasiahnute bolo iba celo, ale poriadne), pouzivam ho 8 mesiacov, ale uz ma trapi ci to nebude mat nejaky dopad na pecen ci imunitu, ved su to antibiotika, aj ked len lokalne na kozu. Vie mi niekto poradit?
P.S.:Strasne sa bojim vymeny lieku alebo jeho vysadenia, lebo sa mi vrati stary problem :/

katus

Ahojky ja som uz tiež použila všeličo a nič mi nepomáha mám už toho plné zuby že bez make upu nemožem ísť na ulicu poradte mi prosim mam cervene flaky na licach sem tam to mám napuchnuté a ked to stlačím tak celá sčerveniem poradte pjosím

pink

ahojte chcem sa spytat lekarka mi predpisala zineryt mam si ho davat len rano vecer mam differine,a chcem sa spytat ze ked si nanesiem zineryt na tvar moze si dat make up na to alebo ako?

maťka.uk

ahojte..no aj ja som pouzivala asi tisic masticiek a somarin..aj zineryt aj eryflud aj differet som pouzivala pomahalo to vsetko ale len do isteho casu otom nic..nakoniec som zacala uzivat antikoncepciu...ta pomaha a je uzasna..mam vyrazky ale len pred kramami alebo ked jem cokoladu..ta tak..aj zineryt teraz pouzivam...len douverujte koznej a robte ako vam ona kaze..navstevujem aj koznu a mala som aj chem.peeling..naozaj pomaha..po mesiaci som mala kraaaasnu plet bez jedineho pupaka..teraz idem znova..sa tesim..nemusite sa toho bat..aj kozmetiku pouzivam e to z lekarne..znacka je LA-ROCHE..je lepsia nez evene alebo ine vsetky som vyskusala aje najlepsia..drzim prsty

RNG

Je hromada antimikrobialnych latiek v prirode(teda zabijaju aj bakterie, tak ako synteticke antibiotika) a robia to uz miliony rokov...
Zmes vitaminov so zinkom specialne na acne sa vola Zinc for acne, najdes ju v doplnkovych obchodoch.

sofija

No tak ja som mala eryfluid,zinerit,isotrexin,skinoren kadejake sajrajty a masticky a vodicky,z antibiotik som brala doxyhexal,doxybene nepomohlo ani trochu tak teraz beriem roaccutane a HAK a uz je to lepsie.Dnes som sa prvykrat odvazila na ulicu bez make upu :D inac jedine co sa mi od koznej z tych vsetkych masticiek pacilo bola tusim gafrova vodicka v ktorj plavali take biele kusocky super to pomahalo.

sethcohan

Poradím vám ako sa zbaviť akné,je to jednoduché,akné vzniká vysokým vylučovaním kožného mazu,a preto nepomôžu väčšinou žiadne lokálne kozmetické krémy,preto sa akné dá zbaviť len vitamínmi,akné vzniká nedostatkom vitamínov,najmä zinkom,preto keď sa chcete zbaviť akné kúpťe si jeden druh vitamínov,ktorý obsahuje väčšie množstvo vitamínov,a ešte si kúpte zvlášť zinok 30mg tablety,a každý deň si dajte 1 tabletku z obidvoch prípravkov,po dobu asi 1mesiaca akné začne ustupovať,pomáha na 99 percent,mne aj mojím známym to pomohlo,veľa šťastia

00dominka00

mne uz nic asi nepomoze moem sa na to ....inak zinerit sa moe pouzivat len 4 mesiac...ale mne ajtak nepomohol
tacouz ...na to

ninuška

Ajojky mne zase zinerit celkom pomaha.Nerobil mi dobre skinoren.Každemu pomaha niečo iné treba vyskušat.Aj ja som sa konečne odhodlala a idem dnes na chem.píling ku kožnej.Bojím sa

tinusska

ja mam tiez problemy s akne. tvar, hlavne celo a brada, dekolt, ramena, chrbat. vsimla som si ale, ze ked pijem vela vody,mam plet krajsiu, aj pory su krajsie. bola som velakrat u kozneho, nic nepomohlo, iba voda....

orbitka

mne zinerit nepomol vôbec ani trosicku. a to som mala dve davky a niekolkokrat za sebou. aj som potom povedala lekarke, ze mi nepomaha, ona mi ho predpisovala stale a nic z toho. prestala som za nou chodit a chcem zmenit lekarku.