Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?

Príspevok v téme: Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?
Meretseger

Hodila som si práve na FB profil status o krásnom dni, ktorý som strávila s priateľkou, na čo mi napísal kamarát, aká náhoda, že on si v Čechách našiel priateľa:) Mám veľmi veľa bi/homosexuálnych kamarátov/tok, niekedy sa to dozviem úplne nečakane, proste sa mi zdôveria, keď by ani nemuseli, pokiaľ by nechceli. Tak ma celkom zaujíma, viete (najmä heterosexuáli, predpokladám, že homo sa ľahšie zdôverí bi a naopak) o svojich inak orientovaných kamarátoch, že takí sú? A ak hej, reagovali ste niekedy negatívne?

lost

Magy, hej chapem, len hladam nieco preco sa ti to zapacilo :) resp. skusam ci by to sadlo aj mne (ale tak to sa teoretizovanim neda), ale tak nudim sa :P

milli11

S tymi otvorenymi partnerstvami, citala som taku diskusiu, kde nejaky chlap to obhajoval, ze ake je to skvele, mat popri svojom partnerovi aj inych prilezitostnych sexualnych partnerov, partneri maju slobodu, ziadna ziarlivost.

A niekto z diskusie sa autora opytal, ci mu da cislo na svoju zenu, ze ju chce pretiahnut. :DDD Ked je uz za tie otvorene vztahy.

Autor sice svoju myslienku horlivo obhajoval, ale na tuto otazku neodpovedal. :DDD

lost

Magy, ale neda mi to :D ako tie polyamorie funguju ?
Ako mam zenu, a pozname teda dalsi par (muz+zena) a ten dalsi muz si zakope na dvere a ja otovrim a on ze "cau lost, kde je tvoja zena?" odpoviem, pozerame film v obyvacke, on ze ok tak dik..
ja budem pozerat film dalej a oni bud vedla mna alebo v spalni/inej miestnosti budu robit svoje intimne zalezitosti..
A to teraz ta moja zena povie ze "och sused, milujem ta, rychlejsie rychlejsie" a ja sa spytam ze "a mna nemilujes?" a co mi na to odveti? nieco ze "ale aj teba milujem, ale teraz jeho viac" alebo nieco ze "teba potom, pockaj si kym budes na rade" alebo co take? fakt je moja fantazia v tomto obmedzena :D

to ked uz POLY, tak rozhodne 1 muz so 4 zenami v manzelstve :D ci nie? :P

ale nie, ze budem pozerat, pocuvat, alebo vnimat ci vediet o tom, ze najky iny muz ma nieco s mojou zenou :D neviem preco, ale pride mi to divne.. pomaly nieco ako zena na prenajom, dost by ju to degradovalo..

ale zaujimalo by ma ako to vnimaju zeny :D ze by prisla nejaka na navstevu a .. to iste co ten moj pribeh hore..

Magy

lost - ja to ani nikomu nenutim. pisem, ze sa to osvedcilo MNE. ak je niekto podstatne monogamnejsi, tak to respektujem. that's it.

lost

Ale stavim sa, ze aj reg partnerstva teda ludia rovnakeho pohlavia sa budu rozvadzat.. ludska hlupost nepozna hranic a myslim ze tam budu take iste egoisticke ciele ako u muz+zena, cize nevera a hadky a podobne..
to nie je vec pohlavia podla mna, skor vec povahy (alebo "ludskosti")

Magy

milli11 - prave kvoli tym predsudkom, ktore vladnu vsade okolo.
nasledky krestanskej nadvlady, nazorov podla cirkvi, stylu zivota a toho co je spravne a co nie po dve tisicrocia, utlak a prenasledovanie za iny nazor ci vieru je este v ludoch cerstvy. TO je problem!