Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?

Príspevok v téme: Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?
Meretseger

Hodila som si práve na FB profil status o krásnom dni, ktorý som strávila s priateľkou, na čo mi napísal kamarát, aká náhoda, že on si v Čechách našiel priateľa:) Mám veľmi veľa bi/homosexuálnych kamarátov/tok, niekedy sa to dozviem úplne nečakane, proste sa mi zdôveria, keď by ani nemuseli, pokiaľ by nechceli. Tak ma celkom zaujíma, viete (najmä heterosexuáli, predpokladám, že homo sa ľahšie zdôverí bi a naopak) o svojich inak orientovaných kamarátoch, že takí sú? A ak hej, reagovali ste niekedy negatívne?

milli11

magy, ano? A opacne, preco maju potom deti-pubertaci sa priznat rodicom, okoliu, ze su gay/lesba, ak su vsetci okolo nich hetero?

lost

Inac, ak by som nemal otca, ale dve matky, stale by som zdedil geny od otca, co je fakt.
A co ak by som nemal moznost vidiet otca a chyby ktore robi?
Co potom?

Toto je dalsia chyba tej teorie podla mna..

Napr ja som zil s matkou a otcom, otec nebol/neni perfektny, a vela krat sa hadali, ja som to videl.

Co s tym?

No POUCIM SA Z JEHO CHYBY, nie?

A poucil som sa.. vela negativ som krasne vyzehlil a hadam to v genoch seknem a neposuniem dalej.

Cize minimalne toto by tam chybalo :P

By ma zaujimalo, ako by som sa vychoval / by ma vychovali, ak by som nevidel tie chyby vo spravani, je naozaj mozne ich zdedit? (udajne ano, ale nemam tusenie ak mam byt uprimny), ale AK by sa zdedili, robil by som ich?

Bavime sa tu o nespravnom spravani, napr. alkohol, cigarety, nervy, vybusnost, povahove negativne a nespolocenske veci, a podobne, ak chapete o co mi ide.

Co poviete na toto ?

(neviem ci sa aj dievcata takto ucia z chyb ich matiek, ak je to dedicne)

milli11

A mne je dost dovne to, ze homosexuali bojuju aj za to, aby sa mohli sobasit, pricom heterosexuali sa v dnesnej dobe skor vyhybaju sobasom a chcu zit nadivoko. Niekedy si myslim, ze keby hosexualom povolili sobase, uz by po nich tak netuzili. :DDD

Magy

milli11 - netrep nezmysle preboha.
sexualna orientacia je ved dana, v genoch, nie naucena vychovou ako vierovyznanie.

lost

A inac ano, ak 47% skonci rozvodom, tak minimalne 47% z tych nerozvedenych 53% bud na tom rovnako.. cize mozeme povedat, ze okolo 80% nefunguje..
4 z 5 ... kokoooos...

milli11

Suhlasim s lostom.

Doma nech si homosexuali robia spolu co chcu. Ale dieta nech do toho netahaju!

Napr. Ked bude mat take dieta-chlapec 2 otcov, teda chlapov, ktorym sa pacia chlapi a tomu chlapcovi sa v puberte zacnu pacit dievcata, co potom? Bude si mysliet, ze je nenormalny? Kedze doma ma vzory, ze chlapa ma pritahovat chlap a nie zena?