Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?

Príspevok v téme: Prezrádzajú vám kamaráti, že nie sú hetero?
Meretseger

Hodila som si práve na FB profil status o krásnom dni, ktorý som strávila s priateľkou, na čo mi napísal kamarát, aká náhoda, že on si v Čechách našiel priateľa:) Mám veľmi veľa bi/homosexuálnych kamarátov/tok, niekedy sa to dozviem úplne nečakane, proste sa mi zdôveria, keď by ani nemuseli, pokiaľ by nechceli. Tak ma celkom zaujíma, viete (najmä heterosexuáli, predpokladám, že homo sa ľahšie zdôverí bi a naopak) o svojich inak orientovaných kamarátoch, že takí sú? A ak hej, reagovali ste niekedy negatívne?

Meretseger

Nerobte z nás netvorov... Preboha, keď môže dieťa vychovávať jeden/na, pretože je rozvedený(á) alevo vdovec/vdova, alebgo niečo podobné, tak PREČO nie dvojica toho istého pohlavia? Prečo? Toto ja asi nikdy nepochopím. Je to plné predsudkov a odsudzovania, pretože sme iný, alebo čo? Je to len o tom? Sakra, sorry, že žijeme!

lost

Meretseger

no ja som zvedavy tiez na par veci :D napr ako vnima dane dieta to ze ich vychovali dve matky napr :)
resp existuje uz taky rozhovor s niekym? ved to uz musi byt, minimalne zo sveta, ci nie? nemas take nieco po ruke?

nemyslel som priamo ze z neho vyrastie psychous ci kripel.. ale skor, ze moze mat deficit, aspon nejaky v istej sfere zivota..

Meretseger

Z vlastnej bohatej a trpkej skúsenosti potvrdzujem, že čo píše Maoam v prvom odseku, je čistá pravda a presne takto to funguje - a s tou inteligenciou to nefunguje vždy. Neviem, či je to dobre alebo zle. Možno by som mala o jednu spomienku, pozostávajúcu z toho, že sa k nám dobýjal, mlátiac sekerou do dvier, menej. Cheers!
Každopádne, lost, z teba som nadobudla dojem, že rodičia by mali byť k sebe prikovaná dvojica muž - žena, lebo ináč dieťa bude psychopat/kripel, neviem čo. Milé. Okej, tak si to asi nemyslel, ale je mi jasné, že sa v názoroch moc nezhodneme:) Som zvedavá ani nie tak na to, ako diskusia o registr. partner. v SR (a prípadných adopciách) dopadne, ale kedy sa na niečom zhodnú. A teda ako dlho zostaneme na chvoste Európy.

vinea

Neviem, som taký typ človeka, ktorému sa iní zverujú s takými vecami, že možno niekto iný by si to už zrejme hodil...a či je niekto 4% či bisexuál je to najmenej..
Zároveň je pravda, že ak mi niekto niečo povie, tak je samozrejmé, že si uvedené informácie nechávam len pre seba, nikdy by ma nenapadlo zneužívať napr. nadobudnuté informácie ani nič podobné. Takže asi to tí ľudia aj z mojej strany vycítia, že môžu mať voči mne dôveru, že mi môžu veriť atd...a pritom nejde o ľudí, ktorí by sa bežne takto zvykli iným zverovať..
Na jednej strane je to asi fajn, že to takto cítia...snažím sa im aj pomôcť poradiť (ak o to pravda požiadajú, poprosia, alebo ak sama vycítim, že treba ich aspoň nasmerovať, čo-to vhodné v konkrétnej chvíli povedať podporiť ich atd...no ak si to neželajú atd, tak si ich len vypočujem, lebo viem, že aj to je pre nich prínosom, že to môžu vôbec dostať zo seba von). Ale osobne sledujem, že sa už radšej ľuďom akosi "vyhýbam", lebo je to predsa len dosť veľké bremeno a ako sa hovorí, každý z nás si nesie ten svoj vlastný kríž

Maoam

Lost, k tomu ze preco sa to v rodinach neriesi alebo sa na to v okoli pride prilis neskoro, tak ludia su mnohi majstrovski herci, dalej mnohe zeny sa bud boja alebo nechcu riesit, lebo su financne zavisle od muza (psychopata), dalej mnohe matky napr. zneuzivanej dcere neveria, prip. ju este obvinia z toho, ze to ONA je na vine, urcite otca alebo otcima zvadzala a pod., cize to chuda dievca ja na to duplom samo, mnohe matky o zneuzivani roky vedia a suhlasia s tym, ALEBO to potlacaju a akoze nevidia (nechcu vidiet)... mnohe patologicke rodiny funguju tak, ze navonok, pred okolim vyzeraju ako tie najdokonalejsie a najlepsie fungujuce prikladne rodiny a doma je realne ciste peklo.
Psychopati su casto mimoriadne inteligentni a maju viac tvari, vonka idealny manzel, otec, doma tyran.

Meretseger: drz sa dievca