Myslíte si, že je správne priživovať sa na nešťastí iných?

Maoam

ja tieto relacie nepozeram, zabery na dlhominutove vzlykanie ludi, bicovanie emocii do nepricetna atd

osobne poznam vela ludi, ktori pomahaju, najmä profesne a taki ludia sa zasadne nehrabu do medii, este som nevidela poziarnika alebo zachranara, spickovehych lekarov, ktori den co den zachranuju zivoty, aby toto mali za potrebu

neviem podla akeho kluca vyberaju ludi, ktorym pomozu, financne atd. v Modrom z neba, jasne, ze sa niekomu pomohlo, ja narazam na styl, akym sa to vsetko emocne bicuje, aby bolo co najviac divakov, je to psychologicka hra s emociami,sucitom a zatazenym svedomim ludi, nic ine

lost

By ste prepadli z ekonomie hned ;)

Tuto relaciu by som nazval - CashBack

Tj, dame 5-10-20 tisic eur niekomu, kto spravi za to riadny citovy pribeh, hodime k tomu reklamu, zarobime 100 tisic, vyplatime 10-20 rezii a zvysok ide televizii..

cisla su vymyslene, dalo by sa vypocitat presnejsie, ale netusim ake zisky maju z reklamy..

Moralne v poriadku? No bez tej relacie by tu pomoc asi nedostali. Takze podla mna je to moralne v poriadku..

Nie TV je nemoralna ale financny system, aj ked mam milion hcuti utocit na komercne TV, tu to nie je vobec na mieste, vobec nie je relevantne..

Dalsia vec je to, ze KAM idu peniaze.. Kazdy rok je vacsia inflacia, vyssi deficit, verejny dlh, a ludia maju menej penazi.
LOGICKY, peniaze NEMOZNO znicit. Ale stale ich je menej a menej, ako to je mozne? - extremne zly a nemoralny system, zhromazduju sa v rukach jednotlivcov, cize toto je matematicke podlozenie ze je system zle nastaveny.. a dopadne to velmi zle a velmi tvrdo pochopitelne..

slnecnica

Nieje to správne, ale on (sponzori) naozaj a reálne pomôže, a aj keď nemám rada "niečo za niečo" v tomto prípade je to ok. Tv má sledovanosť, ľudom v núdzi sa pomôže, jing-jang.

RNG

Dnesny svet bezi na peniazoch nie na dobrych umysloch. A je riadeny spoza opony ludmi, ktori vladnu za pomoci svojich politiockych babok, kontrolovanej a manipulovanej tlaci a televizie.
Medaila pre moderatora je malickost, co by ste povedali ale na nasho prezidenta, ktory dostal Nobelovu cenu mieru, pricom poslal dalsie vojska do Afganistanu na "mierove bombardovanie", to je uz naozaj vysmech pre tuyto povodne nepodkupnu instituciu.
A naptriek tomu, ze vedie krajinu k socializmu a ekonomickemu upadku bol znovu zvoleny, lebo ludia sa nechaju oblaznit kontrolovanymi mediami.
Svetovlada za oponou nepotrebuje silnu a nezavislu Ameriku ako supervelmoc, kde by ludia mohli pripadne vyvolit vladu zastupujucu ich zaujmy, ale potrebuju rozdrobit podla hesla "rozdel a panuj".
Takze mame sa na co tesit ako znicenie meny, dalsie zadlzenie, dalsie dane, upadok priemyslu rozdrobenie spolocnosti, zvysovanie rasovej a nabozenskej neznasanlivosti a podobne. A znicenie narodnej hrdosti a obmedzenie ustavnych prav.

Lulita

tak cez sledovanost aj na tie sny zarabaju, (samozrejme aj na seba) ja by som povedala, ze aspon niekomu pomozu, ludia ktorým pomohli by bez tej relacie nemali vobec nic

Magy

mimulus - skvela otazka! odpovedz si na nasledujucu sam: a to, ze na to ludia kaslu, resp. ostanu rovnako zlymi, je chyba tej relacie a rozborila, alebo tych ludi, co na to zvysoka seru??
ked sa o tom nepise a nehovori a ludia o tom, ze sa udeje aj nieco dobre, nevedia - je to zle.
ak sa to medializuje, tak je zase zle.
nechapem tento postoj.
co by vam teda ulahodilo, ako by to malo byt, aby to bolo ok??