Máte aj vy občas taký pocit ?

Príspevok v téme: Máte aj vy občas taký pocit ?
Tajomná

V poslednom čase mám pocit ,že som asi z inej doby , nikam nezapadám . Som na strednej teraz , ale často som sa tak cítila aj na základke , no stredná ten pocit na chvíľu zmenila a našla som si kamarátky ,ktoré mi boli dosť blízke.
Pred pár týždňami sa však veci zmenili . Jedna kamarátka mi veĹmi ublížila a až teraz som spoznala aká je , ostatné sú takmer ako ona ,zostali na jej strane .
Nemám sa s nimi už o čom baviť . Oni riešia len hlúposti , ohováranie a podobne , samé kecy...Tiež mi dali najavo ,ako je zlé ,že chodím von s chalanmi, že som mala už 3 vzťahy , akoby som bola nejaká ľahká baba alebo čo , pritom to vobec tak nie je ... Okašlal ma aj jeden chalan , ktorému som doverovala , a pred mesiacom aj bývalý , o ktorom som zistila ,že je zlý človek a obaja hrali len presvedčivé divadlá... Mám proste pocit ,že už nikto nevie čo je slušnosť , normálne rozhovory , doležité veci v živote .... Nemám sa proste s kým porozprávať , aby som mu mohla doverovať , lebo každý len sleduje , čo sa o kom dozvie , ĺudia okolo mňa len hľadajú nové informácie ,aby sa oni samy stali zaujímavejšími .

Mám chuť prestať komunikovať s okolím . Nemám depku , necítim sa sama ,pretože, mám skvelú rodinu , svoj život , svoje problémy o ktorých nerozprávam , a tiež záľuby ...
Ale už ma proste nebaví ich počúvať , neúprimné reči , ohováračky .... Mám chuť sedieť v škole len so slúchadlami a hudbou , zamerať sa len na vyučovanie ... Prestala som piatky chodiť von ,lebo je to len o pití a ,,tých kecoch ,, . Teraz mám chuť vymazať svoj facebook , pokec , všetko ... Úplne sa stiahnuť , nezaujímať sa o okolitý svet ...

Máte občas taký pocit , že vám začne všetko liezť na nervy , hlúpi ľudia , táto doba ? ....

Maoam

si inteligentna, si silnejsia osobnost, dokazes byt sama sebou uz v tomto veku

vlastne sa ti da iba pogratulovat a zazelat vela sil, ostan sama sebou a chod si svojou cestou a hladaj seberovnych, je ich pomenej, ale SU a maju rovnaky 'problem' ako aj ty so stadovou väcsinou

zelam ti vsetko dobre a nech sa ti v zivote dari a niekam to dotiahni

Cariboo

tajomna,nechelo sa mi sem pisat,no predsa sa vratim k zaciatku temy.
zrejme si kus popredu pred tvojimi rovesnikmi (dost mozne,ze sa to nikdy ani nezmeni), ktori nemaju v zivote vacsej starosti ako sa vzajomne ohovarat a hladat kde koho vyuzit, oklamat. Nenechaj sa tym znechutit, takych stretnes vela. U nas v triede to bolo podobne, najlepsie kamaratky sa ohovarali za chrbtom. O spoluziakoch radsej ani nehovorim...

Urcite si pravom sklamana,ale neboj casom si najdes aj dobrych srdecnych ludi, len ich treba dlhsie hladat :)

colala, ja sa na tebe taaak dobre bavim

Tajomná

Meretseger - Mne je fajn , len som dosť komunikatívna , občas potrebujem aj ja vypnúť a ísť sa poriadne zabaviť , lenže už len možnosti v mojom meste sú na nič , lebo ja osobne milujem tanec , chcela by som raz profesionálne tancovať , len teraz mám zdravot. problémy , ale tu je jeden klub, kde nejde tak celkom o tanec :) a inak len krčmy, o spoločnosti už radšej nehovorím ...
Občas by som najradšej odišla z tohto mesta a začala niekde inde . To príde,keď pojdem na vysokú a snáď potom spoznám ľudí ako som aj ja :)

P.S
Colala - Tak si sem píš , rob si čo chceš , mňa a myslím ,že ani ostatných nevytočíš , skor si mi ukradnutá , ale nepoznám ťa , neriešim .

Meretseger

Magy píše úplnú pravdu, toto pociťujem celý život, pretože, objektívne, som iná v mnohých smeroch, a stádo to taak irituje :D Ostaň sama sebou, tajomná, s úzkym okolím, to by ti tak mohlo stačiť, bezproblémovo to napĺňa.

Tajomná

Ďakujem vám všetkým za vaše príspevky .
Mimulus - Keď načo by som robila niečo ,čo nechcem ? Nepotrebujem predstierať záujem o veci ,ktoré sú o ničom len preto , aby som zapadla ,či mala chvíľu pocit , že nevyčnievam z radu . Radšej budem mať jedného priateĽa, ktorý ma chápe , ako desať neúprimných ľudí ....
Magy - úplne súhlasím s tým ,čo si napísala . Len je veĹmi ťažké nájsť takých ľudí .

Mimulus

Veď ak by si sa chcela s niekým porozprávať tak tu nájdeš veľa skvelých ľudí ale musíš to jednoducho risknúť. Vieš aj ja som mal niekoľko priateľov na život a na smrť a tiež ma zradili a po veľmi dlhej dobe :(