Ak je toľko chorôb, existuje aj nejaká zbraň na ne?

doubledog

nase telo nie je dokonale, takze uplna absencia chorob je utopia.
takze ho aspon treba udrziavat v co najlepsom stave.

ale kazdy clovek ma sklony k niecomu inemu, k nejakym inym problemom a chorobam, a spoznat, v com je pricina, nie je najlahsie.

anjelik*

Lost, len pozor, existuje aj kategória: šťastný idiot. :o)))
Neprimeraný vo význame prehnaný..ono s telom a prebiehajúcimi procesmi v ňom, ktoré sú jednoznačne ovládané mysľou to nie je také jednoduché, ako to na prvý pohľad vyzerá. Vieš, smršť ako smršť..je jedno, či radostná, či neradostná,výsledný efekt je rovnaký..zostane po nej spúšť. ;o) Radosť musí jednoznačne vychádzať zvnútra..nie len nejaký stav..že áno, mám byť dobre naladený, lebo je to žiadúce. :o) Ja mám dobrú náladu a úsmev v popise práce..takže viem, o čom vravíš..keď popisuješ, že sa vlastne usmievaš stále. :o)

Lulita

lost - no vidis aku peknu vetu si nakoniec povedal, ze smutok si odkladas, az ked stratis nieco cenne, hotovy bratranec Osha :D aj ked ten by povedal, ze smutok v zivote cloveka je neopodstatneny

lost

smial som sa vzdy :D aj ked som bol na prepadnutie, aj ked som si vytiahol otazku na mature kde som netusil o com ta otazka je :D ani nazov som nechapal, smial som sa aj ked mi isli odobrat vodicak za rychlu jazdu, (nakoniec len vysoka pokuta, bol som este viac vysmiaty, policajt nechapal), smejem sa ked mam brutalne straty lebo som nieco pokazil v praci, alebo ked si rozbijem auto na okruhu, proste vzdy :D co uz :D haha, budem plakat? aj tak zivot skonci smrtou, preco mam plakat .. nevidim v tom logiku :D konieckoncov, rad sa smejem na iych, ked sa im nedari, nieco upustia a pokazia (skodoradost nie, ale pride mi tosmiesne) ale pride to smiesne aj ked sa to stane mne :D hahaa

zijem len raz a kratko, niet casu na nieco ine ako smiech a dobra nalada :P (nedrogujem, aj ked to tak vyzrea, mnoho ludi mi to hovorilo :D )

neviem preco, ale paci sa mi to.. nemam s tym problem :D

lost

ani prehnane veselý

preco je toto zle? :D

ja sa smejem cely den prakticky :D

aj ked rozlejem mlieko :D

ale nie je to taky smiech zo zufalstva (i ked rad tomu tak hovorim, lebo je to pravda, co ine mi zostava, ked nie smiech?)

ale proste .. co ja viem :D z casti flegmaticka povaha, z casti sa snazim nachadzat radost vo vsetkom, ci uz sladkej cokolade alebo slanej/horskej nechutnej veci/jedle :D

to je ako s tou zimou, nie som fanusik zimy, no nevzdam to tak lahko, proste "nie som citlivka" :)

proste myslim si, ze clovek potrebuje citit/precitovat zivot, ci uz bolest alebo radost :) ale ak je ta bolest, nesmie ho to polozit do smutku, rasdej smiechu zo zufalstva :D

ja mam uz aj problem, ze moje licne svaly su zdeformovane :D od smiechu :P a obcas sa smejem tak, ze dostavam do nich krce (fakt) a normalne ten smiech v lico/celusti az boli...

lost

nahnevaný - nie
smutný nie
otrávený nie ani prehnane veselý a keď uvažuješ predovšetkým o sebe a nie o druhých, keď necítiš nenávisť a ani žiarlivosť a ani zúfalstvo a ani beznádej.
ok, nebavi ma to :D vsteko je absolutne OK, nechce sa mi pri kazdom zdoraznovat ze nie/ano / ok :D

tak hadam som OK :P

Lulita

anjelik - inak toto je strasne, clovek sa uz ani tesit velmi nemoze :)))

ale zrejme ovela viac skodi privelky smutok, ako privelke nadsenie