Mám nervy z bývania s rodičmi

Príspevok v téme: Mám nervy z bývania s rodičmi
biela mačka

skrátka som nervózna doma, vybuchujem - ide mi na nervy to, že v mojom veku bývam s rodičmi - lenže na vlastný byt peniaze nemám (preto si aj chcem zmeniť zamestnanie) a aj podnájmy sú drahé... a neviem, keby som sa opýtala partnera, či smiem bývať u neho, či by som nebolo \\\"ftirka\\\" skrátka, aj keby moji rodičia boli najlepší na svete, už len to, že v mojom veku s nimi bývam, ma privádza do nepríčetnosti a všetko mi na nich prekáža - keby som nebývala s nimi a navštívila ich raz za týždeň, tak by som sa na nich aj tešila.... ale byť s nimi denno denne v jednom byte je horor

biela mačka

ono, asi tri razy za tých 9 rokov sa mu to podarilo aj do mna - ale možno preto som neotehotnela, lebo sa ku mne správal nepekne a skrátka telo to odmietalo

biela mačka

ked sa niekam odchádza, tak otec stepuje nervózne v predsieni už 10 minút pred odchodom a lezie mi aj to nervy, že ked má prísť priateľ, mama sa ma pýta, či mám pre neho niečo na jedenie - tak asi som až taký egoista, že mu nič neponúknem? pri tejto otázke vždy vybuchnem

arriva, partnera som si našla ako 28ročná, bola som s ním 9 rokov - a nevedel sa spraviť - iba svojou rukou, pteto nemám deti - odpoved sprostá , ale úprimná a pravdivá

Sejla

biela mačka nehovor mi, že so 400 eurami sa nedá ísť do podnájmu. Ja som to vedela aj s 300 eurami a ešte som aj ušetrila na odchod do zahraničia. Nikdy som si inak nesťažovala, že mi nevystačia peniaze. A to s tým otehotnením snáď sranduješ

biela mačka

mačka môže ostať s rodičmi, nedám ju nikomu, lebo aspoň občas nech ju vidím

a čo sa týka nasáčkovania, možno otehotniem a potom sa to bude musieť riešiť :-)

myshl

No tak teraz vyskusajte dlhsie, ze ostanes unho aj cez tyzden.. od neho pojdes do prace, atd.. je tiez z BA..nie?

Neviem, mne by prislo to, ze sa mu tam nasackujes ako strasne umele a skor to ma sancu vydrzat, ked bude mat on pocit, ze do toho nie je nuteny.. teda nie priamo :D

A zviera - skus niekomu do dobrych ruk darovat, ked vies, ze si macku nemozes zobrat so sebou.. ine riesenie nie je.. ty budes unho byvat, takze ty sa musis trochu prisposobit, najma zo zaciatku..