Nemám žiadne kamarátky!

Príspevok v téme: Nemám žiadne kamarátky!
sunnyday76

Viem že podobné témy tu už sú, ale prečítajte si to a poraďte mi. Mám 15 a nemám žiadne kamarátky. Som prváčka na strednej a myslela som si že to bude lepšie ako na základke. Tam to bolo strašné. Smiali sa mi že som stále ticho ale ja som sa proste nemala ským porozprávať a často som kôli tomu aj plakala. Teraz je to už lepšie môžem sa s niekým porozprávať ale nemám kamošku s ktorou by som išla von, vyrozprávala sa jej. Som mladá a nechcem celú svoju mladosť presedieť doma. Občas chodím niekam so sestrou ale iba občas lebo nemá čas. Ja nikam nechodím, každý deň do školy a domov. Ani cez prázdniny som nemala s kým chodiť von. A keď od niekoho počujem ako si super užíval leto s kamarátmi, je mi to strašne lúto že ja som taká sama :( nechápem prečo si neviem nájsť kamarátky, asi preto že som taká tichá ale ja za to nemôžem. Som taká od základky kedy som sa nemala s kým baviť a mala som sprostých spolužiakov tak som bola radšej ticho, pretože sa mi smiali aj keď som niečo povedala :( Prosím vás poraďte mi čo mám robiť, čo mám na sebe zmeniť. Blbé komenty si plis nechajte pre seba. A keby mal niekto podobný problém tak sa ozvite.

mydia

ahoj, nemala by si si radšej hľadať kamarátky reálne napríklad v škole a tak? také s ktorými môžeš chodiť aj von? :)

vestica lubomira

Ahoj. Keď som bola na základnej tiež som nemala žiadnu kamarátku. Tiež som sa trápila až jedného dňa som pochopila, že ja si s nimi nemám čo povedať a našla som si zábavku. Začala som písať na začiatku 8, triedy román Nečakané lásky. Postavy vystihovali správanie o nich spolužiakov a napísala som čo si o kom myslím. Jednou s hlavných postáv so bola aj ja. Mne sa uľavilo a v písaní som sa našla. Časom spolužiaci keď sa naháňali nechtiac zhodili zošit na zem a keď mi ho zdvihli a prečítali nadpis každý si chcel prečítať môj román. Pýtali sa či môžu. Dovolila som im to hoci som sa bála ich reakcie.Na moje veľké prekvapenie zožal veľký úspech a skoro všetci až na pár hlupákov sa mi ospravedlnili. Dodnes nemám veľa kamarátov. Tri krát si rozmyslím, s kým pôjdem na kávu. Pretože skutočné priateľstvo je vzácnejšie než láska. Rodina je to čo je pre mňa najdôležitejšie.

Jarka258

Ahojte všetci....... chcela by som najlepšiu kamarátku ako sestru nemam nikoho...som samá... môj fb.je jarqa Kiss mám 15 rokov....... pošlite te mi čo najskôr....

Budem rada

smile1234

Ja mam tiez jednu kamaratku ale mam taky pocit ze je falosna a ze ma pre dkazdym iba ohovara a to naj kamoska nerobi mozete mi napisat na chladekovabarbora@gmail.com

janka-127

aj ja mam uz pokrk tej falosnosti z kazdej strany tak ak sa tu najde fakt uprimny clovek nech prosim napise :) janka-127@azet.sk

Sislisko

Ja mám ten istý problém. Mám jednu falošnú kamošku a druhá býva v inom meste. keby mal niekto záujem napísať bianccca123@gmial.com

smile1234

Ani ja nemam ziadnych kamaratov a strasne ma to trapi neviem co stym nemam sa s kym o tom porozpravat a visim ze tu su ludia ktory maju taky isty problem