Mozu bakterie a virusy sposobovat psychicke problemy?

Príspevok v téme: Mozu bakterie a virusy sposobovat psychicke problemy?
Lulita

tak ma to napadlo, brala som skoro 2 týždne antibiotika a moje uzkosti sa mi zlepsili, dokonca aj fyzicky som viac vladala, je par dni, co som ich dobrala a znova sa pomaly citim ako predtym, tak teraz neviem, ci mali atb nejake antidepresivne ucinky :D alebo sa mi vyhubene bakterie opat vratili, resp. sa poriadne neznicili, tiez som bola menej zimomrava pri ich brani

RNG

Inac plesne sa pomerne lahko znicia, najma pri tom pomaha oreganovy olej, kokosovy olej, roztok GSE a enzym candex, ktory obsahuje velke davky enzymu na rozpystanie bunkovych stien plesni a candid, ktore su z celulozy a hemicelulozy, na rozdiel od nasich, kde su najma bielkoviny a lipidy.

RNG

Plucne chlamidie sa liecia roky, a len malo ludi si ich zatial naozaj vyliecilo. A rozhodne nie za 2 tyzdne jednym atb. To je velmi naivne.
Cl;amidie, aj ked sa prilis neprejavuju znizuju celkove telesnu imunitu, co vyuziju aj nase vlastne telesne virusy, ktorych nosome v tele plno dnes, aj vonkajsie infekcie, vcitane takych, ktorym sa nozmalne zdrave telo hravo vie ubranit.
Viaz najdes cez Google.sk pod rng, chlamidie, alebo rng borelioza alebo herpes.

doubledog

vtipne bolo, ze problemy sa mi stupnovali s suvislosti s pocasim.

ak malo o 2 a pol dna trvalo prsat, pricom dovtedy bolo pekne, vyrazne sa mi zhorsili.
fungoval som ako dokonaly predpovedac pocasia :)
dokonca som podla zavaznosti bol schopny povedat, ci bude o tie 2 dni prsat vela alebo malo.

lulita
ak tym "nasli a vyliecili" mas na mysli lekarov, tak ta sklamem, ja lekarov nenavstevujem.

ale mal som rozne plesne a ktovie este ake parazity.
asi najviac mi pomohlo koloidne striebro, manualna autoterapia hlbkovou masazou a dobra bola tiez ocista creva horkou solou.

doubledog

ja som mal hlavne sklony k smutku, obcas miernu uzkost.
a mal som tiez znizenu vykonnost mozgu ci intelektu, chvilami som sa citil dost vymlety, nevedel som sa niekedy ani len sustredit na nejaky problem, nehovoriac o tom, ze by som ho nejak vedel riesit.
dost dlho som nechapal, co mi to vlastne je.

Lulita

no tu zimu mame veru desnu...teraz ako sa oteplilo sa to trosku zlepilo, ked prideme k nejakym peniazom muz vravi, ze hned dame aspon okno v obyvacke urobit, myslim, ze z toho vecneho trasenia sa tuimunitu mame fakt v haji

Maoam

Lulita, tak mate zimu doma, treba s tym daco urobit, mozno mate aj vsetci oslabenu imunitu?

No ja musim, ale vecer sem pridem. Pa.