Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdce - pichanie, zovretie

Príspevok v téme: Srdce - pichanie, zovretie
Brot

Ahojte. Uz niekolko rokov ma obcas picha kratkodobo srdce, niekedy len tak niekedy v nejakej polohe. Bol som s tym aj na EKG pred par rokmi. MTam mi nasli slabu srdcovu arytmiu - pri dychani sa mi meni nejako bitie srdca. Vraj to nebolo nic vazne a doktori to ani dalej neriesili. Teraz mam pocit, ze ma srdce picha trochu castejsie a obcas mam taky pocit, ako by sa mi nachvilu nejako zovrelo, je to tazke popisat. Ma s tym niekto skusenosti? Je to naozaj neskodne alebo by som mal ist este radsej na dalsie vysetrenie? am 21, v minulosti som pravidelne a intenzivne sportoval. Dakujem za odpovede.

Pavol581

Zdravim,vidim,ze tu nie je moj prispevok,ktory som pisal pred tyzdnom cca...je to tak ako uvadza"TinaM"...po aktivnej sportovej cinnosti ochabuju svalove partie niektorych stavcov ako aj celej chrbtice...a sposobuju dost neprijemne stavy,ako je pocit dostania infarktu,tlaky v prsnej oblasti...netreba sa nicoho bat,netreba nejakych doktorkov a prehltat zbytocne lieky...jedine na uvolnenie svalstva,ktorych je hodne...skor by som odporucil dobru masaz,dobreho masera,a je po probleme...ozvite sa mi,nie je problem

TinaM

Moze to mat suvis napriklad aj s tym, ze si prestal sportovat a ochablo ti chrbtove a medzirebrove svalstvo, ktore ti prirodzene drzalo cely hrudny kos v spravnej polohe. Ak k tomu pridame este aj zvyseny stres (len hadam, nemusis ho mat), je to prirodzena obrana organizmu. Ked si v strese, podvedome sa hrbis aby si ochranil vnutorne organy. Tym vyvijas tlak na hrudnik a z toho to pichanie. Ale je to len jedna z moznosti. Skusila by som cviky na chrbat

Lulita

jasne, ze treba vylucit nieco vazne najskor, mozes ist aj rovno na kardiologiu, ale aj ked by nemali, stale pýtaju odporucenie od lekara

brot

moze to byt aj nieco vazne a mam hned utekat k doktorovi? nerad by som bol keby.mi niekde zrazu zlyhalo srdce. treba ist predtym k obvodnemu alebo mozem ist rovno za kardiologom napr na kramaroch? dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.