Traviace problemy

Príspevok v téme: Traviace problemy
pho

Dobry den mam taky 2 tyzdnovy meniaci sa problem.
Chodil som do posilovne a bol som zvyknuty jedavat min 5 az 8x denne a chcel som si dat taku 2 tyzdnovu prestavku na regeneraciu.Dva dni od posledneho treningu som sa asi pokazil ze som si dal vecer pecene buchty s pivo co vyvolalo onedlho hnacku.Na druhy den rano som mal opat riedku stolicu ... takto to trvalo niekolko dni chodil som na WC rano a niekedy poobede.Mal som v ten druhy den aj dietu skoro nic som nejedol ibanejake suchare a potom som dalej sa uz snazil stravovat normalnejsie ale riedka stolica bola stale tak asi po tyzdni som dal taku dvojdnovu dietu kedy sa uz stolica zacala upravovat tak som potom zacal jest normalne jedla ale len tak 2-3x za den.Teraz sa mi stava ze rano mam normalnu stolicu ale o par minut ponej idem znova na WC a uz mam riedku stolicu.Navyse 3 dni po sebe som sa budil pol hodinu pred budikom na to ze mi je zle od zaludka.Vcera som skusil ze idem trochu roztiahnut zaludok tak som kus viacej jedol ale len 3 jedla som mal a v noci som sa budil lebo mi bolo opat tazko od zaludka.Teraz je 6:30 rano a ja stale citim ze som ako keby syty a nemam chut do jedla.Za doktorkou nechcem ist lebo ta mi vzdy da len antibiotika ked mi nieco je.Inak v priebehu dna mi jest chuti a na WC nechodim.Neviem ci mam znovu zacat cvicit a pokusit sa pomaly viacej stravovat alebo co... uz som schudol 5 kil koli tomu ze malo jem.