vytok..

Príspevok v téme: vytok..
katyka

mam uz dost dlhu dobu (dalo by sa to pocitat na roky) vytok, ale nechcem zatial ist na gyndu - panna som... proste sa bojim :-D viem, ze sa nemam coho a blabla, ale hadam ma chape dakto... :) a 17 mam... da sa toho zbavit aj mimo navstevy gynekologa? a ak asi nie... tak ako to tam u neho bude prebiehat? za tie normalnejsie odozvy dakujem.

baskja

babulky skuste FEMISAN. je to gel do posvy.novinka.da sa pouzit aj ako lubrikacny gel a preventivne preliecite draheho. ja som mala fakt huste svrbenie a palenie.nasla som toto a preventivne si ho davam 3 noci za sebou 1x mesacne a je to ok.fakt je super. a cena okolo 200 sk, je tam gel (priesvitny, bez vone,neutral) a mylim ze 6 aplikatorov.odporucam.kuknite na toto
-odkaz odstránený-

sandra111

Ahojte,ja sa chcem opytat co moze znamenat ak mam biely vytok,este som ho nemala a mam pocit,ze koli tomu mi meska aj menstruacia.

matula

Aj ja mam problem s vytokom a neviem co mam robit! Uz som z toho zufala. Mohli by ste mi niekto napisat ak mate taky isty problem a boli ste uz aj gynekologa?? mam strasny strach dakujem tunde111@azet.sk

Veronika L.

no vies ono zavisi aj od toho aky ten vytok je, ak je ciry a bezfarebny bez zapachu tak je to normalne, takyto vytok je bezny a samozrejmy, ine by bolo keby bol inej konzistencie, farby ci zapachu. Tam by som odporucala navstevu gynekologa, nemas sa coho bat a je naozaj pravda, ze chlapi su v tomto lepsi a citlivejsie ako zeny. Ale neboj, ak je taky ako som opisala na zaciatku o nic nejde, takyto vytok je fakt bezny, dokonca potrebny. Preto si zisti najprv toto a az potom to zacni riesit.

aaalexandra

ja som tiež mala tieto problémy. Sex som už ale mala, no je to spôsobené rozmnožením kvasiniek v pošve a to spôsobuje výtok. Samolečbu neodporúčam, nemá to asi ani zmysel. Lákár/ lekárka ti urobí ster a pošle to na rozbor. Nasadí ti nejaké lieky a potom by to už malo byť lepšie.

bosorenka

Luilliu, to sa ti upraví len treba vyčkať to máš teraz tie hormonálne nerovnováhy, ale ked sa to ustáli bude všetko OK