Raspberry ketone nazory

Lisa4268

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz ThermaCuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 11 kg.

mimuš

No obchodné podmienky som si neprečítala keďže ani neviem kde by som ich našla.No prišiel mi od nich mail potvrdenie objednávky.Tak na ten mail som hneď odpisala že objednávku ruším.Snáď to budú akceptovať.No aj tak Vás chcem poprosiť ak mi niekto viete poradiť alebo máte skúsenosť ako to funguje s neprebranim zásielky od kuriéra keďže som nenašla či objednávka bude zaslaná cez p.o.box Ďakujem

pravavestba

Ja osobne nie som za tabletky, ak ich sám nepredpíše lekár. Ide o to, že aj umelé vitamíny sa pre organizmus ťažšie odbúravajú, než tie prírodné. To má za dôsledok spomalenie metabolizmu a časté ukladanie prebytočných látok...

Kýčera

Preštudovala si si obchodné podmienky? Ak na odosielateľovi máš uvedený P.O.B., nemusíš. Ak sa dá, zruš objednávku, napíš, že si na služobke,...

mimuš

No mám dosť po prečítaní Vašich reakcií Prosím Vás ja som si to tiež objednala bohužiaľ skôr ako som si to prečítala,čo sa stane ak si to nepreberiem od kuriéra? Ďakujem za odpoveď.

[zruseny35]

Kikuska1616...neboj sa ,k JOJO efektu tu naozaj nedojde,nikto totiž neschudol .Nemali sme totiž čo pribrať naspäť :D

[zruseny35]

lu.....v zložení je niečo ako "vata",nieje to prírodný produkt z malín,ktorý by ničil kalorie,ale ti nafukne žaludok ,v nom totiž "napuchne".Toto iste robievaju a modelky,najedia sa vatou a zapiju to vodou.Velmi zdrave sa mi to nezdalo,tak som to prestala brať.Reklama na Ketony mi vsak chodí dodnes ,už 4 rok v spame ! :/

lelanka

Mam tiež za sebou užitie jedného balenia tohoto \"zázraku na chudnutie\" a neschudla som vôbec. Je to svinstvo ako niekto podvodom zarába na dôvere iných ľudí. Nekupujte to !!!! Je to podvod !!!

andeine

Aj ja som z toho, akurat tak pribrala!!!!Oni maju schrankovu adresu v zahranici, treba ludi naozaj varovat, lebo s tym zakonne clovek nic neurobi!!!

alienska888

Ja som im napisala ze ak mi nevratia peniaze tak to budem riesit ako zavadzajucu reklamu nepravdive info o moznosti vratenia penazi a ze neopravnene obohatenie co je trestny cin kedze trestnym cinom je aj ked najdeye na zemi peniaze ktore nie su vase a neodovzdate ich prislusnej policii alebo obecnemu uradu aaaa nic...ziadna reakcia su to smradi