Bratislavčanky kam chodíte cvičiť?

kotros

zeny hlavne treba zdvihnut zadky a niekam zacat chodit..v Bratislave je velmi vela dobry fitiek..odskusal som ich uz viacero, no pre mna aj co sa tyka dialky aj vybavenosti je najlepsie fit up centrum v Ruzinove..navstevujem ho uz cca dva roky..a tie co si myslite ze sa doma donutite cvicit, tak je to loz..doma sa az tak nedonutite a nemate motivaciu ako ked idete do posilky..tam uz ked vidite ako vsetci cvicia, cvicite aj vy..aspon zo zaciatku, pokial si vytvorite navyk na cvicenie si platte vstupy do fitka a potom casom ked tak uz zostante len doma cvicievat..toto je moj nazor..

mariama254

For you - Terezzka

Nemáš začo ďakovať, pre mňa to bola samozrejmosť ti toto napísať, lebo viem aké sú začiatky, keďže každá z nás, ktorá už teraz dlhšie obdobie cvičíme sme si týmto všetkým prešli. Tie začiatky sú najťažšie, ale uvidíš, do toho sa dostaneš a cvičenie ako i fitko si obľúbiš. Tak v Petržalke je viacej fitiek. Do Petržky chodím aj ja ;-)

mikalka21

Terezzka

Platila som si trénera tri krát do týždňa po jednej hodine a platila som za tú jednú hodinu 9,90€. On mi stanovil aj cvičebný plán a aj mi povedal ako sa mám stravovať, keďže som sa veľmi zle stravovala predtým:/:/ Je to síce dosť veľa peňazí, ale neľutujem ich. Oplatilo sa, lebo keď si pozerám fotky predtým a potom, tak je tam viditeľný výsledok a sama by som to nedokazala

terezzka

@mariama254..v prvom rade sa ti chcem podakovat za povzbudive slova..s tym fitkom a motivaciou mas asi pravdu..lebo sama som sa snazila uz vela krat zacat doma cvicit, ale vzdy mi to vydrzalo tak maximalne tri tyzdne a potom som prestala, uz ma nemalo co motivovat a samej sa mi nechcelo:/..preto teraz dost uvazujem nad fitkom..byvam v Petrzalke..
@mikalka21..a kolko si prosim ta platila za osobneho trenera?..nad nim som tiez uvazovala ale vobec netusim kolko si tak beru za jednu hodinu..nemam moc silnu volu, preto sa to snazim vyriesit nejako inak..

mikalka21

Terezzka

Keď som začínala tak to bolo také nezvyčajné a niečo úplne nové pre mňa. Pretože keď som bola malá, tak som nemala vôbec v láske ani telesnú ani nič spojené so športom. Vždy som sa vyhovárala na niečo, len aby som cvičiť nemusela. Vidíš ale dobehlo ma to. Keď mi začali zdravotné problémy a doktori naliehali že musím začať cvičiť tak som si to všetko prehodnotila a začala som. Prvý rok som si platila osobného trénera a teraz už cvičím sama, keďže už všetky cviky poznám. Od začiatku som chodila len do fitness centra, lebo som vedela že sama sa doma nedonútim. Neviem akú máš ty silnú vôľu, ale ak sa nevieš donútiť doma, tak jednoznačne začni do fitness centra. Tam ťa to bude baviť;-)

terezzka

Hallo, Hallo:-)..sice je uz februar a vsetci uz mesiac makaju na sebe ale ja som akosi januar mala hekticky a nestihala som:/ uz je ale ten cas kedy som si povedala ze si idem kupit pernamentku do nejakeho fitka a chcem podctivo aspon 4xkrat do tyzdna chodit cvicit..s ktorym fitkom v Bratislave ste spokojny?..ktore je take fajn?..a ako ste zacinali?..nebude to moc vela ked zacnem hned do fitka? nemala by som najprv len doma? aky je vas nazor?..

hfhfh

mam 24, a v podstate v kazdom case :)
pred pracou a aj po praci.. takze mohla by som aj rano od 7-8 ... a aj poobede od 15:30.. chcela by som 2x do tyzdna.. niekedy v tyzdni hned rano a potom piatok aj poobede, pripadne v sobotu doobedu ..

hfhfh

malachitka - Tak to by sme sa mohli stretnut, ci?? :))

ja by som bola rada keby ste sa niektora na to dali so mnou, mala by som vacsiu motivaciu keby som nebola v tom sama.. baby podme do toho!!! :)