Lekáreň alebo ako to vidíte vy

olivka30

do lekarne som si chodila vzdy len pre konkretny liek bud predpisany alebo taky ktory mam osvedceny a prave ho potrebujem - napriklad kvapky do oci. ale uz ani tie nie, prestala som pouzivat aj kvapky do nosa z lekarne, ani na bolest hrdla uz nic z lekarne nekupujem. zacala som s alternativnou medicinou a je to ovela lepsie, jak nejaky bioparox alebo tantum verde, ktory uz pomaly prepisuju na vsetko...

Dr. Mix

Ja mam skusenost s tym, ze na trhu posobia sietove lakerne, ktore maju po vacsine neskuseny a laicky personal. Su to absolventi, ktori de facto robia predavacky. Taky penta doktor Max (rozumej Doktor maximalny odrbanec)udeluje akoze vernostne systemy, ktore v konecnom dosledku predrazuju vsetky lieky ktore predavaju. Za recept dostane clovek euro a vsetky lieky oproti klasickym lekarniam preplati. Neochota, neprofesionalny pristup a nevedomosti ludi v tychto sietovych lekarniach su na smiech. Takze ludia, smelo do Maxa, nech z Vas zderu na Maxa.

Onyx

Podľa mňa v lekárniach predávajú sprostosti. Komplet ten chemický tovar, čo tam je! Závidím indiánom ich pomaly vymierajúcich šamanov.. Ale to je zas o inom.
Som rád, že lekárne navštevovať nemusím. Snažím sa problémy riešiť alternatívnym riešením.

TinaM

Moj osobny nazor je, ze v mensich mestach alebo dedinach moze byt pristup lekarnikov osobny. Ale farmaceuticky priemysel je neuveritelny biznis, skor sa stretavam s tym, ze sa mi lekarnik snazi "pretlacit" isty vyrobok (a ja za tym vidim to, ze maju z toho iste vyhody). Takze ja osobne nemam oblubenu lekaren a povazujem to len za jeden velky obchod.

Meretseger

Lekárnikov sa na nič nepýtam, takže neviem, skôr mi vadí, že u nás v lekárňach veeľmi často nemajú lieky, čo beriem, akoby som bola jediná, čo danú chorobu má, divné.