Chybajuci otec v zivote dievcata

Príspevok v téme: Chybajuci otec v zivote dievcata
lili2222

ahojte, dievcata mlade, aj starsie zeny.. ja mam 20 rokov a pocitujem v poslednej dobe velku frustraciu nad tym ze som v detstve nemala dobreho otca..mamina mi dala vsetko co mohla, nebola to jej chyba, je bola a bude najlepsia milujuca a obetava mama na svete, ale moj otec je strasny sviniar a aj ked som rada ze s nim nie som..ta absencia v mojom detstve.. neviem.. je to zvlastne.. mam priatela, na svoj vek tak velku lasku ako malokto zazije, viem ze spolu ostaneme, on to vie tiez.. sme spolu uz dlho.. ale citim ako velmi sme na seba naviazani.. , ja mozno aj preto lebo som vlemi dlho hladala muza na ktoreho sa mozem spolahnut a ktory ma neoklame a teraz sa bojim ze nas nieco rozdeli, aj ked nemam preco..ten podvedomy strach mam stale v sebe, aj ked sa milujeme najviac na svete..nemate s tym niekto skusenosti? tie ktore ste v podstate vyrastali bez toho ,,prveho muzskeho vzoru"..toho ktory by mal byt prvy chlap vo vasom zivote ktoreho obdivujete a vzhliadate k nemu? ..som z toho velmi smutna..dufam a verim raz ze moja dcera to bude mat uplne ine ako ja..

bella fiora

ja som tiez vyrastala bez otca,moj zomrel ked som bola mala a velmi som to pocitovala,chybal mi,tiez mam priatela a som na neho velmi naviazana,asi to bude naozaj tym ze v nasom zivote chyba ten otec.

xxy

ja si myslim, ze to nema nic spolocne s tvojim fotrom. ak pri tebe otec nestal v tvojich nadolezitejsich casoch - co je detstvo a dospievanie, tak potom ho uz nepotrebujes vobec.

veves

no neviem. ja som bola tiez bez otca a nepocitujem nieco extra. ani mi nikdy nechybal. skor by som si nezvykla,keby sa zrazu nejaky chlap objavi a bude mi vraviet co mam robit. s mamou si vo vsetkom vystacime, dokonca vie opravit aj pracku, takze dalsi krk domov netreba...mozno keby onho pridem v puberte budis, ale co som nezazila to mi nechyba. vsetko je otom, na co ma clovek cas mysliet.
proste nad tym nepremyslaj, rob nieco uzitocne a na veci, ktore aj tak nezmenis zabudnes.