Zensky pohlad na oralny sex

Príspevok v téme: Zensky pohlad na oralny sex
elablue

Caute baby zaujima ma ze aky mate nazor na oralny sex?Radi to robite partnerovi?A ako dlho vam trvalo kym ste sa na to odvazili?A kolko rokov ste mali ked ste prvykrat robili oral?Ja som bola donedavna velka odporkyna tejto praktiky ale nedavno som sa predsalen odvazila vyskusat to a neviem si to vynachvalit.Strasne rada to robim partnerovi,ked vidim aky je nadsenim cely bez seba tak je to pre mna nieco krasne a je pre mna uplne nadherne ked si ho mozem vziat do ust.Strasne ma to vzrusuje tak ma zaujima aky mate postoj k tejto praktike vy baby lebo nazor chlapov poznam ale chcela by som vediet ako to vnimaju zeny lebo viem ze su aj take co to robia len kvoli partnerovi a nie preto ze si to aj oni vychutnavaju.

elablue

A pokial chces od neho oral tak mu to kludne povedz a on ti iste rad vyhovie ale ovsem pokial to ma rad.Ja som toho nazoru ze oral ma robit len ten kto to robi ozaj s radostou lebo chciet od chlapa oral len preto ze ja mu to robim tak sa mi to nezda spravne,ked nechce tak nemusi,on ma tiez nenuti do nicoho,sama som sa rozhodla ze to vyskusam.

elablue

Cwrbka mne partner este oral nespravil,nejako sa na to neciti ale mne to akosi ani nevadi lebo mna strasne rajcuje ked sa venujem jemu.Mna semtam napne ked si ho dam prilis hlboko ze to neodhadnem ale inak je to velmi prijemne,ked sa partner pekne ospchuje pred tym, tak je radost brat si ho do ust.Mne sa do pusy nerobi lebo on to nechce a ja tiez nie,no ale aj tak ci chcem ci nechcem tak ho aspon troska ochutnam ked z neho zacne vytekat ta tekutinka.To sa celkom da ked toho nie je az tak vela.Inak moj neni vyholeny a neprisla som vobec do kontaktu s jeho chlpami ved si ho predsa nepcham do pusy az ku korenu ale len kolko vojde a chlpy ma az dolu,nie na penise tak nevidim problem v tomto.

cwrbka

nooo..ja som mala prvykrat oralny sex v 19 (celkovo so sexom som zacala v 19) a s byvalym to bolo strasneee...on sa vobec neholil a to aby som si z ust chlp vytahovala...takze s oralneho sexu (a aj so sexu celkovo) som "vdaka" byvalemu mala dost zly pocit..ale s terajsim priatelom je to super, prvykrat som sa sice bala, ze sa pogrckam, ale zvykla som si a ja mam tiez rada, ked vidim, aku mu to robi radost..a nerobi mi problem, ked sa spravi na mna, nahodou mam aspon pocit "dobre odvedenej prace " :)) a ozaj, dnes mi to sprvail prvykrat do pusy, no..zvyknem si :)

len ma stve jedna vec..ze ja ten oralny sex vacsinou davam ako prijimam..ako mu nenapadne a jemne naznacit, ze aj ja chcem? :) alebo mu to rovno mam povedat? :D