Citim sa, akoby som pomaly umieral

Príspevok v téme: Citim sa, akoby som pomaly umieral
milan.t.

Dobrý večer, volám sa Milan a mám 21 rokov. Ešte keď som bol malý som býval často chorý (1-2 týždne z každého mesiaca) a lekári za výdatnej podpory mojich rodičov do mňa pchali enormné množstvo antibiotík a rôznych liekov. Domnievam sa, že to bolo kvôli veľmi zlému stravovaniu. U nás doma sa nevarilo, na obedy v jedálni som nechodil a jedával som len suchú stravu - chleba, konzervy, párky, klobásy, keksy, zákusky, langoše, pizzu, fast food...celkovo veľmi nekvalitnú stravu bez vitamínov a výživných látok. Užívanie obrovského množstva liekov a zlé stravovanie na mne zanechalo následky a mám veľa zdravotných problémov.

Mám problémy s erekciou, padajú mi vlasy, mám zožltnuté zuby, ráno a niekedy aj v strede noci sa prebúdzam spotený, po jedle často cítim nepríjemné pálenie idúce akoby smerom hore krkom, za posledné roky sa mi veľmi zhoršil zrak, bolieva ma krk a kríže, akoby z ničoho nič sem tam cítim bolesť niektorého prsta na ruke, mám biele čiarky na nechtoch a celkovo zničené nechty ako môj dedko, ktorý má 77 rokov, niekedy po prebudení cítim veľmi bolestivé kŕče v lýtkach a mám úplne necitlivú jednu alebo druhú ruku tak že s ňou nedokážem pohnúť, vôbec ju necítim, je akoby umrtvená a potom keď si ju druhou rukou začnem masírovať tak po chvíli zacítim bolesť, prúdenie krvi a cit aj schopnosť hýbať rukou sa vráti, mám stenovo bledú, zničenú a vysušenú pleť, na tvári mám čierne bodky a robia sa mi hnisavé vyrážky, kruhy a vrásky pod očami, som zoslabnutý, mám depresie...je toho veľmi veľa...kto ma nepozná si o mne myslí, že dlhodobo beriem drogy...nefajčím ani nepijem. Neviem čo mám robiť, cítim sa akoby som pomaly umieral...

RNG

Je hromada antimikrobialnych doplnkov, takze zbavit sa nakaz znamena ich adresovat prislusnymi antimikrobialnymi.
Mocove/ladvinove kamene sa daju rozpustit pitim caju z byliny chanca piedra. Opuchy, cysty a myomy su zo znecistenia/zamorenia tela a to sa riesi enzymatickym, a absorbcnym cistenim.
Po brani hromady chemickych liekov si treba precistit pecen protokolom dr Berksona a samozrejme zaroven brat aj tie uz spomenute mikrovlakniny, cop odporucam na cely zivot, nielen na kratkodobe odmorovanie tela.
Viac pozri cez Google.sk pod rng, pecen alebo rng infekcie, alebo rng enzymy a podobne.Tema, co si tu naznacila je na mnoho stran vysvetlovania a to tam najdes.

irena g

otazky na rng
prosim vas o radu.mam zamoreny cely organizmus bakteriami,parazitmi,virusmi.bola som liecena na tuberkulozu.mam opuchy klbov,cysty a myom na maternici,kamen v oblicke,vyrastky na chrbtici,problemy s crevami,nepracuje mi dobre lymfaticky system.uzivala som vela liekov,pila rozne caje,brala som prirodne produkty od firmy starlife.som po prechode.prosim vas,co by som este mohla uzivat? aky mate nazor na urinoterapiu? dakujem za odpoved.

RNG

Rozni lekari odporucaju az vyse 30 gramov vlaknin, ale aspon 15 gramov doplnku sa kazdemu zide, to su 3 -4 kavove lyzicky zmesy mikrovlaknin a samozrejme aspom 23/4 litra vovy s nimi.
Ovocie a najma zelenina, surove aj varene by mali tvorit vyse 1/2 potravy denne a dobre je ich jest oddelene, lebo potrebuju na stravenie vylucenie inych enzymov.

milan.t.

Ďakujem za rady. V akých denných dávkach mám užívať psylium, inulin a ovsennú vlakninu, aká je ich doba trvanlivosti? Akú zeleninu, ovocie + cca v akom množstve mám jesť?

RNG

Lecitin potrebujes v davka za lyzice, nie miligramy, obrat sa na predajnu vemica.eu, kde dostanes aj kvalitne mikrovlakniny(psylium, inulin ovsenna vlaknina) aj praskovy /granulat cisty lecitin.
Z enzymov odporucam napr pancreatin, 2-4 gramy s jedlom.
Nas kyseliny ber napr Betain HCl, podla velkosti jedla 1 az 3 tablety(500-600 mg)
selen 400 mikrogramov.
zinok 30 az 50 mg
Jod 2 az 6 miligramov, dobre je pouzivat napr jodovu tinkturu pod pazuchu, to ti da dost jodu do tela cez kozu.
Vitamin C sa odporuca okolo 3 gramov
vitamin E davka je 400 IU
Vitamin D-3 2000 az 5000 IU
Na zdroj odporucam napr iherb.com kde maju slusny vyber roznych znaciek, teda je z coho si vybrast podla obsahov a cien, a na Slovensko maju najlacnejsie postovne momentalne. Ale su aj ine predajme, niektore najdes aj na rng nazory.eu kde administrator dal aj zlavne kupony pre prvonakupcov.
Jodovu tinkturu ti mozu namiesat v lekarnach akmsu ochotni, alebo najdes aj rozne ine na internete, aj iherb drzi napr iodoral tabletky, a iodisol kvapky, ktore mozes brat aj ustne aj natierat si pod pazuchu, ako to robim ja na transdermalne /cez kozu davkovanie.
Iodisol ma v jednej kvapke skoro 2 mg jodu

milan.t.

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Aké kyseliny a enzýmy si mám kúpiť? Lecitín máme doma tablety 1200mg - v akých dávkach si ho mám dávať? A v akých dávkach C, E, D-3, zinok, selén a jód?

A čo je dobré na problémy s erekciou a proti padaniu vlasov? Padajú mi celé chumáče vlasov. To mi najviac ničí sebavedomie a spôsobuje depresie.

RNG

V prvom rade si naprav stravu(vynechaj vsetko priemyselne spracovane, jedz veci cerstve a hodne zelenin), naprav si travenie(pala je nedostatok kyselin, zamorenie tela a zla absorbcia zivin je aj z nedostatku enzymov)
Krce su z nedostatku mineralov(zla absorbcia pre nedostatok kyselin) ale moze byt aj zo zlej cirkukacie(zapchate cievy sa cistia lecitinom, polievkova lyziva 2 x tyzdenne, tiez lipaza a krv sa da riedit nattokinazou, ktora odstrani aj pripadne zrazenuny blokujuce cievy) a celkove by si si mal aj odmorit pecen(pozri tema pecen, protokol dr Berksona) a odmorit aj cele telo, najma branim mikrovlaknin(15 graqmov denne minimum, zaroven nasadit aj probiotika, kedze ti atb iste znicili crevnu floru)
a tiez brat na odmorenie/precistenie tela aj silne enzymy aj na prazdny zaludok.
Za mesiac-dva uvidis vysledok, ako ti zlepsena strava, travenie a precistenie tela pomaha. Potom uvidis, ci este nieco ine treba dodat, ci nahodou nemas v tele nejaku infekciu, ktoru telo nevie znicit a ktoru mu treba pomoct vynicit spravnymi doplnkami.

Vseobecnwe odporucam ludom aj pri dobrom traveni a strave doplnat si
selen(ochrana proti rakovinam a virusom)
zinok( imunita oci a hormony, nedostatok prezradzaju biele ciary na nechtoch)
jod na rozne hormony a enzymy,vyrobu energie, dokonca aj obranu proti plesniam,
vitaminy C, E a D-3 na rozne procesy v tele, nespocitatelne.