Kvasinky + sex

adoree

Mne na kvasinky zaberajú 100% čisté terapeutické esenciálne oleje od Doterra. Do kapsuly nakvapkám 3 kvapky oregánového oleja, 5 kvapiek citrónového oleja a 5 kvapiek melaleuca (čajovník), beriem to ráno a večer 12 dní, potom probiotiká 5 dní. Potom sa to môže zopakovať. Je úžasné, ako to ide aj bez chémie. Preliečiť treba aj partnera.

nicoleta

mam rany ktore ma strasne svrbia a ked cikam tak aj stipu myslim si ze to bolo sposobene pri pacovani a mam tam akoby nieco rozskrabane. Bojim sa ci to nieje nejaka infekcia

olivinnka

prosím vas pomáha na Kvasinkovu infekciu Canesten JA totiž pracujem a nemam cas potrebujem vediet ci mi to staci Lebo mi to neprestava Uz som to raz mala a mam to opat Ja neviem co mam robit:

candida no more

konecne je po nich!!!! dlho som sa strapila a neviem co mi pomohlo, dietu som vydrzala asi 4 dni cize to mi asi nezabralo, ale zacala som uzivat probiotika a kupila som si zensky caj...ale podla mna zabrali az tie laktobacily. fakt dlho som mala problemy a po roku je konecne koniec. takze PROBIOTIKA PROBIOTIKA PROBIOTIKA, ja som mala tie od SWISS s 5 kulturami, teraz beriem prevntivne laktobacily 3. drzte sa

lucko

Ahojte,neviem co stym mam kvasinkami a stale ma to opakuje.A velmi chcem mat uz dieta ale vraj,ze pokial mam kvasinky tak dieta nemoze.A mozem sa spytat ze kvasinky je vo vaznom chorobe?Ahojte

jano2004

Dozvedel som sa, že existuje prípravok proti kvasinkám, ktorý sa volá Threelac. Pozeral som si informácie na Internetu. Je to japonský patent a distribuuje sa v USA. Neviete kde by sa dal zohnať u nás?