Kvasinky + sex

veverqua

Merinka, ak to bolo len prvykrat, nezufaj, uz sa ti nemusia vratit. este je skoro na to, aby si uz teraz rozmyslala ako sa ich zbavit navzdy. okrem toho, kazda sme individualny pripad a u kazdej je ich spustacom nieco ine. najprv treba prist na tu pricinu, a az potom riesit to, ako sa ich definitivne zbavit.:)

luciferka

Ahojte, ja som si tiez presla kvasinkami, k lekarke som isla az ked sa objavilia si tretikrat..., dala mi tabletky, a odporucila krem, tak som sa preliecila, pocas liecby sme sa s priatelom nemilovali, a preliecil sa aj on preistotu, natieral sa kremom..., odvtedy sa mi nastasite nevratili, a vzdy ked bol len nejaky naznak navratu som sa hned natrela, a nic neprepuklo....k,, tak dufam ze uz sa vracat ani nebudu....

majuška

..žeby dianka.1 iba kecala o svojom vyliečení...ak nie, prečo sem nedala adresu pre všetkých,ktorí trpia touto chorobou....každý človek urobí pre svoje zdravie maximum a nepozerá vtedy na peniaze.....dakujem

majuška

oprava.....napisala niekomu dianka.1@centrum.sk poprosim adresu do blavy......lienka22222@gmail.com....veľmi pekne dakujem....

majuška

....odpovedala niekomu...... dianka.l@centrum.sk ak áno poprosím adresu do blavy ..už som vyskúšala všetko možné...od liečby imunity po zmenu partnera....je to len a len horšie...jediná rada...žiť bez muža...žeby to bol jediný liek na kandidu????v našom štáte asi áno.

renka

Chcem sa spytat skusenejsich,ze ak mam stale problemy s kvasinkami,ci mozem bez problemov otehotniet.Tuzime s manzelom po babatku a stale sa nam nedari.Prosim poradte.Dakujem-Renatka

krpata

uff dievcata floragyn ja nikdy viac!! skusila som dala som si ho a stav mi rapidne zhorsil!! hned na druhy den som mala husty hrudkovity vytok a strasne svrbenie..myslela som si ze to len vyteka zo mna ale uz sa stav nezlepsil bolo to hrozne..uz nikdy viac floragyn !!!

danocka

ahoj Didus! tak ja mam tie kvasinky uz skoro tri roky, stale sa mi to vracia, neviem ako dalej. prenas sa to pri dexe. moj priatel to uz tiez parkrat mal. aj u nmo to bolo podobne svrbenie a velmi sucha az popraskana pokozka. bolo mi ho velmi luto, hlavne kvoli tomu, ze viem ze to je odomna.(((skuim teraz to koloidne striebro, ked tak vsetci pisu, ze pomaha a uvidime. prajem aby si sa toho skoro zbavila..

didus

no tak ja mam ties problem s kvasinkamia neviem si rady....da s avoeb toho zbavit nazvdy??ci cely izvot idem trpiet pre oslabenu inmunitu???cem spavats chalanoma a bojim sa.....je to prenasajuce???poradte co mam robit....,.::_(