Kvasinky + sex

julka84

ahojte ,tiez som mala obdobne problemy ,ale pomohlo koloidne striebro. Ak ma tiez niekto zaujem tu je link kde ho ponukaju za dobru cenu -odkaz odstránený-

nikavero

ahojte, tie kvasinky su nocnou morou polovice holiek kt poznam, vsak to moze byt uz fakt z hocicoho, zly sprchovyci gel, parfumovane intimky, kondomy( ja napr. kondomy neznesiem, hned ma vsetko pali, svrbi... viacere ste tu pisali ze hak kvasinky ovplyvnuje... ta na kondomy teda nema...) ja som uz skusala vselico, ale zvacsa si dam predpisat candibene a fungycidin od gynekologa a zaberie furt, len sa to potom vrati... teraz mi to vsak gyn nepredpisal, ze vraj bude stacit rosalgin...mate s nim nejake skusenosti? lebo mne to pripada nejake divne..a co ten solny kupel? mate viacere dobre skusenosti s tym? ci sa oplati skusit...

globus pallidus

damy ak dovolite v prvom rade by som odporucil konzultaciu s gynekologom,nejaky ten odber, pockat na kultivaciu, vysledky a riadit sa podla rad gynekologa a uzivat antimykotika ako on predpise, lebo tieto recepty s cesnakom a podobne vase problemy urcite nevyriesia...

kitka

Ziadna zena nepisala ci berie aj antikoncepciu ,ja som ju brala dva roky a teraz som mala kvasinky prvykrat a trvalo to polroka,nezaberal canesten ani cipky ani zmena bielizne ani solna kupel...vysadila som antiku aj ked moj gyn. bol proti a po mesiaci su prec bez akejkolvek liecby.Aj co sa tyka vlhkosti posvy je to ovela lepsie...Podla mna HA je jeden obrovsky biznis zalozeny na utoku na zensky organizmus...

resetka

ak vas to tam dole svrbi, skuste si to natierat s cajovnikovym olejom. Da sa kupit v lekarni, je to taka mala flasticka. je to super, fakt mi to pomohlo.

ema

Ahojte, velmi dlho ma trapil problem kvasinky, a konecne som prisla na to, co mi naozaj zabera, a to je - CESNAK. Staci jest denne 1-2 struciky, ja si ho pretlacim na lyzicu, a len zapijem vodou a niecim zajem..Naozaj to nici bakterie, a zaroven prospieva imunite. Samozrejma je protikvasinkova dieta,ak sa da iba zelenina,mliecne vyrobky okrem mlieka,biele maso, a vela vody,mineralky alebo bylinkovych cajov. ZIADNY alkohol a kava. Takisto sa treba viac hybat,posedavanie je to najhorsie,treba sportovat-fitko,aerobik atd,aby sa vsetko pekne prekrvovalo..
Maste a tabletky je najlepsie hned ako sa trochu ulavi vysadit,len sa tam dole umyvat po kazdom pouziti WC cistou vodou..
Drzim palce..

januška

monia a beres nejake laktobacili popri antibiotikach? tiez su dobre brat ich aj ako prevenciu...ja som mavala s vytokmi a takymi to infekciami problemy roky v kuse a teraz pri poslednej liecbe som si nasadila aj lactobacili a zatial ,teda uz skoro 2 mesiace nemam nijake problemy tak dufam ze mi to tak aj ostane :)

monia

mám s kvasinkami časté skúsenosti niekoľko rokov a to pritom nie som stará- 26, liečim sa pravidelne čípkami, mastičkami, momentálne mám antibiotiká. zatiaľ je to ok chcela by som sa toho zbaviť, poznám ženy ktoré boli prvýkrát u gynekológa počas tehotenstva ja chodím každé dva mesiace a pritom vobec nechodím na kúpaliská, hygienu dodržiavam aj moj partner tak neviem

jik

Baby mam otazku ..mne sato vyhodilo pred par mesiacmi prvy krat..nikdy som nic take nemala a zrazu toto ..potom 3 mesiace nic a teraz to mamm zasa ..strasne to svrbi =o)hroznee..davam si nato mast..ale aj tak sa to vrati urcite..neovplyvnuje to plodnost??toho sa bojim ..snad nie....a myslite ked to mam ja teraz ze to ma aj moj priatel aj ked nema ziadne priznaky??spavame spolubez ochrany..ziadny kondom nic..teraz budem cely zivot zit stymto problemom?sa odstrelim radcej..

chlebicek

ahojte.toto som mala presne aj ja kvasinky. Svrbelo palilo skratka neprijemny pocit.A tiez som ich mala opakovane aj sa tvoria opakovane.Podla mna sa to bude stale vracat po nejakych dobach. Ale.Bola som u gynekologa a dal mi uz po 2 krat take cipky ale fakt teraz nevie ako sa volaju ale boli take silno zlte v tvare maleho vajicka. tie som uzivala asi 6dni az po dve som si davala na noc.a po nich som mala tiez nejake doliecovacie na 12 dni tie tiez neviem ako sa volaju a boli ploche a biele. a z vonku som si natierala CANESTENOM. mala som az vnutorny zapal a bolo to na 90 percent z vody z Oravic.Neodporucam vam kupat sa v Oraviciach ani v Besenovej!!! Je vela pacientiek s tymto ochorenim prave z tychto kupalisk, hovoril mi to moj gynekolog. Ked sa pojdete niekam kupat dajte si baby vzdy tampon je tam mensie rizko.Proste zeny su na to nachylne je to tak. A nasi partneri by si preventivne mohli svoje ozdoby natierat aspon 10 dni kazdy vecer CANESTENOM, len pre prevenciu, pokial ste cez zapal mali sex. V pondelok idem na kontrolu ku gynekologovi a zistim nazvy tych cipiek a napisem Vam to.Mne to proste zabralo. A ci mozte mat sex? Mozte ale v malom mnozstve, ale moje odporucanie je nechat to preliecit az potom robit sex.Lebo ten zapal sa da preniest aj na partnera a vtedy si to musi potierat aj on kedze nemoze uzivat cipky.Prajem skore uzdravenie viem ake to je neprijemne a hlavne baby chrante sa pred prechladnutim.