Kvasinky + sex

anabela

kedze sa s kvasinkami trapim uz tretí rok a az teraz som sa dozvedela, ako sa to má liečiť, začala som Protikvasinkovú dietu, ktorú som nasla na nete. liečba by vraj mala trvať 3-6 mesiacov, keďže vraj kvasiniek je veľmi ťažké sa zbaviť. Treba začať žalúdkom. to znamená veľa mliečnych výrobkov so živými kultúrami, žiadne sladké, žiadna biela múka. Doplnková liečba môže byť čípkami a liekmi, ale sústreďujem sa hlavne na celkové prečistenie organizmu. Protikvasinkové tablety so živými kultúrami berie aj môj priateľ, pretože inak by to asi nemalo význam. čo sa týka sexu, ten Vám asi nikto nezakáže:)

zúfalec zas

No práve po prečítaní všetkých rád som si kúpila probiotikum, ale nutrolin zjedla som cele nasadila som si to spolu s čipkami candibene a mastou. Samo,ze zabralo ale dnes je mesiac od toho a idem sa zblazniť!!!Zas som tam kde som bola a zdá sa že je to čoraz horšie.Gynekologicka mi robila aj vyšetrenie tam sa nepotvrdili ziadne ochorenia.Ani plesňové,dala olejček, ktorý absolutne nezabera. Tak čo už robiť???

tina

smeejoo
fungicidyn som skusala a je to v pohode...len to trocha dlhsie trva...ale mne pomahaju tie cipky floragyn...tak neviem ako je to mozne ze niektorim nie...ved je to probiotikum....

smeejoo

cawte ja mam tiez kvasinky lekarka mi odporucila imunoterapeutika a stale nic a teraz som si kupila mast fungicidin .. skusala to niektora z vas pomaha to vobec??
dakujem za odpoved

meili

Ludia, neviem ci sa vam to uz stalo, no ja som z cipkov Floragyn mala opacny ucinok. Doktor mi doporucil si nimi urobit sestdnovu kuru po menzese, no uz po dvoch cipkoch ma to tam zacalo svrbiet. Je to normalne? Ved su na probiotickej baze! Predtym mi nic nebolo.

sis

Ahojky, ja mám problém s kvasinkami už 7 rokov. Liečila som sa rôznymi čipkami aj masťami, ktoré mi predpísal gyn., taktiež aj partner. Skúšala som už aj liečbu alternatívnou medicínou a homeopatiká. Stále sa mi to vracia v rôznych intervaloch, po mesiaci, niekedy po šiestich. Asi sa budem musieť odhodlať na dietu. Má už niekto skúsenosti s protiplesňovou dietou a funguje to vôbec?

barbara8

Ahojte! Od sestry som si pozicala knihu o pliesnovych infekciach. Nema vyznam liecit len vaginalne prostredie, petoze plesne prvotne napadaju creva a od konecnika to je len kusok k vonkajsim pohl. organom. To je jedna cesta. Druhy sposob prenosu crevnych plesni do pohl. org. je ten, ze pliesne su schopne prenikat stenami criev do zvysku tela. Je nutne brat zaroven tablety, ktore posobia od ustnej dutiny po zaludok, a tekute protiplesnove pripravky, ktore nasledne cely traviaci trakt ocistia od plesni. No a zaroven sas pocas tejto liecby nesmie jest nic sladke, pit alkohol, uzivat antika, jest veci z bielej muky. Jedzte vela zeleniny a celozrnnych veci, mliecne vyrobky. No a pozor na zubne kazy, byvaju miestom, kde sa ukryvaju plesnove zarodky. Ak kazy nemate, staci franc. polibek a ak ma vas partner kaz, o ktorom nevie, infekcia sa moze, ale aj nemusi preniest. hotova paranoja! ja sa prave liecim a nejest sladke nie je take tazke. drzim palce, ak ste sa rozhodli akymkolvek sposobom liecit proti pliesnam. cau!