Kvasinky + sex

markketa

dievčata tie kvasinky su indyvidualne u každej ženy inak.je pravda,že ak sa berie antikoncepcia a ine lieky,tak to hned robi šarapatu a okrem toho sa neda spoliehat na jej učinky.tie plesne su tiež ovplivnovane HAK,ale je to idyvidualne u každej ženy sa to prejavuje inek.rozhodne netreba tieto veci zanedbavat a dat sa preliečit,aj partnera ak mate spolu pohlavny styk počas tohoto problemu,lebo takto si tie plesne pekne množite a predavate jeden druhemu.

tina

VED MAM PENU NA CITLIVU POKOZKU..POUZIVAM GILLETE SATIN CARE TEN MODRO BIELY.....TEN JE NA CITLIVU POKOZKU...PRED DVORMA TROMI ROKMY SOM POUZIVALA MELONOVE JAHODOVE PENY A NIC MI NEBOLO A TERAZ UZ ROK SA TRAPIM JAK DEBIL..UZ NEVIEM ANI CO MAM ZMENIT....CO JEST CO NEJSET..VED POMALI ANI ZIT NEMOZEM...AKO SA VO VSETKOM OBEDZUJEM...DNES SOM SI KUPILA FLORAGYN CIPKY TAK SOM ZVEDAVA CI POMOZU....

lauraa

tina, skus zmenit holiacu penu - skus na citlivu pokozku, mozno trochu pomoze, inak plesne su z antibiotik aj! Ja mam vzdy stres hned ako mi doktorka nejake predpise... vtedy hned nasadim automaticky canesten a je to lepsie...

tina

Ahojte.ja som uz zisitla ako sa mi to vraca.vzdy ked sa oholim tam dole na druhy den bum bac a som cervena a svrbi to.a nema ani pocit ze by mi tie lactobacily neako pomahali...tak ja uz neviem co....poradte mi prosiiim!!!

tina

poradte mi prosim dakto...tie Lactobacily do frimy swiss v porovnani s Probio Fix sa dako lisia tieto dva preparaty?

zajačica

problém je vždy niekde hlbšie..v duchovnej diagnostike..čítam práve teraz jednu zauj.knihu-diagnostika v praxi..odporúčajú list červenej reďkve nejlépe DIAKON, používa se k sedacím koupelím nebo k výplachúm pri výtocích či iných bakteriálních infekcích.Acidophilus a psylium ako potravinový doplnek. Psylium som užívala..je to bombová vec, dostať v lekárni asi 80,-Sk. vyskúšaj

tina

podla mna to je individualne s tou HA...mam kamosky co beru 7 rokov antik.a nic..aj ja ju berem 4roky a pred rokom mi zacali problmey...cize si nemylsim ze by Ha bola za problemamy ohl.kvasiniek.a som sa pytala troch gynov a povedali mi ze Ha nieje dovodom.

sliepka

a poradte,ked casto vbyvam chora,jem dost casto ATB a skodia mi aj sa to prejavi vytokom ale nemozem probiotika-alergia na laktozu?

sliepka

nesadajte si na cudzie zachody,baby!
ja som tak naucena,ze si uz zo zvyku nesadam ani na vlastny u nas doma. len na velkej a aj to nie vzdy. radsej tak sa zabudat,ako naopak!