Kvasinky + sex

opalena

cat, ty si sadas na cudzi zachod? Fuj!!!!! Si normalna? Ja som si v zivote nesadla na cudzi zachod!!!!!!!!!!!!!!!!! tina, prve, co mi gyndak povedal, ked som mala kvasinky bolo, ze tomu vydatne napomaha uzivanie hak. Kym som brala tablety, mala som to kazde dva tyzdne. Kazdy endokrinolog a neurolog a kozny povedia, ze hak treba vysadit.

elle

Ale ved kvasinky sa normalne vyskytuju v primeranom mnozstve v pošve, len pri oslabenej imunite sa premnozia a robia neplechy, nie su infekcne.....Skuste vitaminy BION 3 na imunitu :-)

tina

ano beriem aj antikoncepciu...REGULON.ale skusila som aj naplast EVRA..a nic to bolo este hrocie..nohavicky bud nenosim vobec alebo iba bavlenene.a tanga vobec!.pratner bol preliceny mastickou candibene..a bol aj u urologa a nic mu nezisitili..aj krv mu brali aj vyter z penisu..tak mi porsim poradet kde je chyba..vo mne,mojej psychike?

cat

ahojky no k tym kvasinkam len tolko´ze aj ja ich mavam.mne sa opakujú v polročno intervale.ja uz k lekarke ani nechodim, ved načo aj tak nic nove nepovie.jednoducho si kupim canesten a čipky a sama sa preliečim,zatial to fun (klop klop).ja ani neviem z čoho to mavam ale teraz mam podozrenie ze som to dostala na intreku bo moja spol použivala tantum rosa vidila som jej to na stole.no neviem či to je tak možne ale mama podozrenie ze to je toaletou.

123456

TINA: MOZEM OTAZKU? BERIES HAK? TAM MOZE BYT TIEZ PROBLEM...
PAPKAT PROBIOTIKA....
POUZIVAT BAVLNENE NOJAVICKY....
VYHYBAT SA TANGAM...
PRELIECIT PARTNERA....
POCAS UZIVANIA LIECIV NESEXOVAT!!!...

123456

v case uzivania vaginalnych lieciv - cipky, tablety, maste na vnutorne pouzitie, sa ma zena vyhybat sexualnemu styku (malo by to byt aj v navode)... ma sa to poriadne doliecit... aj ona aj partner... ak to nedodrzite, mozete sa tesit, ze sa z toho vyvinie chronicky problem... takze... dajdte si pauzu aspon tyzden... da sa to vydrzat...

mimka

ahojte baby aj ja som s tym niekedy mala problem svrbenie a niekedy aj palenie ...RADA : do lavora si dajte horucu vodu ako znesiete neže vriacu ! aku znesiete a do tej vody nasypte sol obycajnu kuchynsku..nemusite jej lutovať...približne 3-4 polievkové lyžice mozete aj 5...sadnuť do lavora aspoň na 10-15 min...mozte aj 2 krat denne...a potom sa natrieť s canestenom....mne to pomohlo...skuste ..ved nič zato nedate..

alik

tina: este niečo, odkedy používam laktacid, nemala som ani jeden zápal(klop, klop:-))a to som si užila aj nemocnice...sú tomu už štyri roky.. takže opäť nesúhlasím.. taktiež dobré na zápal sú gynekologické čaje, odporúčam Afroditu(dostať v lekárni za babku)

alik

tina: nie je to celkom tak, ako hovoríš, tiež mám svoje skúsenosti s kvasinkami a nič iné ako fungicídin som nikdy nepoužila a mám 22...Súhlasím s dr., psychika robí veľa, keď som sa tak po mesiaci na ne \"vykašľala\", zmyzli, ani som nevedela ako.. viem, že je to ťažko pochopiť, ale pokús sa proste na ne zabudnúť a uvidíš...po každých antibiotikách, čo vyberiem sa opäť vrátia, ale aj sa rýchlo vytratia..proste, no problem:-)..držím prstíky..