Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Použila som na odfarbenie vlasov Colour B4. Hair colour remover extra

Príspevok v téme: Použila som na odfarbenie vlasov Colour B4. Hair colour remover extra
prosim radu

Použila som na odfarbenie vlasov Colour B4. Hair colour remover extrana moje čierne vlasy , myslela som si ze mi to odfarbi na silno hnedo alebo na na slabo hnedo aspon a ked som vyumyvala vlasy tak nic ziadny rozdiel v com som urobila chybu ? isla som pritom podla celeho postupu. nechapem ma niekto podobne skusenosti ako ja ?

cccd

právě jsem ji taky použila... mám své vlasy takové tmavé blond a barvila jsem několik lek let tmavě hnědou permanentní. Nějaký ten odstín mi to vyplavilo, takže kontrast mezi 5cm odrostu už není tak silný. Malý úspěch s colourB4, ale čekala jsem od toho více.. při zdlouhavém vymývání jsem viděla úspěch větší, ale pak to opět trochu stmavlo. Možná se ty molekuly barvy dostávaly z mých vlasů hůře, jelikož je mám tenké a jemné.. Určitě provedu další pokus s jinou firmou :-)

prosim radu

no ved dobre ale tak moje povodne vlasy su hnede a farbila som ale len samponami palette alebo aj ine znacky , tak aj tak tomu nechapem

gggf

ked ta cierna farba je tvoja povodna originalna farba tak sa necuduj ze to nemalo ziadny efekt. ten b4 colour remover je na odstranenie chemickej farby z vlasov . nieje to ziadny zosvetlovac alebo odfarbovac. je to nieco ako "guma"

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.