Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUDr. Jana Vránová

jetonaozajtak

aj ja som mala tú "česť" spoznať MUDR. Vránovú osobne, naozaj je to jedna arogantná a ignorantská ženy, ktorá si myslí že je pupok sveta a že je bohorovná, že nad ňu nie je...rovno v ambulancii pri vyšetrení si pokojne zapáli cigaretu (tuším je závislá od nikotínu a to je lekárka!) aj keď vie že nefajčím a vadí mi dym. A potom na sedení sa nás snaží "dostať" zo závislostí. Doslova útočí na pacienta a presviedča ho o niečom , čo skutočne nie je pravda, lebo ona to vie najlepšie lebo je MUDr. a ona to povedala tak to tak je a basta!!!

Jana Lukacova

Súhlasím s Vami Duggy, arogancia je u psychológov/psychiatrov neakceptovateľná. Bohužiaľ mnohí sa skrývajú za svoju profesiu, resp. ich osobné problémy s ktorými si nevedia dať rady sú niekedy závažnejšie, ako problémy klientov, ktorým sa snažia pomôcť....Rovnako, v drvivej väčšine toho čo označujeme ako "psychické problémy" psychofarmaká nepomôžu ľuďom vyliečiť sa, keďže príčinou ich problémov sú neprejavené emócie, ktoré v sebe potláčajú (a tie sa liekmi odstrániť nedajú)...

/PS: Nedávno som k téme psychických problémov napísala blog, pre tých, ktorých by to zaujímalo pripájam aj link: janalukacova.com

Duggy

Nech čítam ako chcem, z týchto diametrálne odlišných príspevkov mi vychádza len jedno: pacienti píšu tie negatíva, samotná pani doktorka tie pozitíva.
Ale keďže ju osobne nepoznám, vyjadrím sa len všeobecne: arogancia u psychiatra je absolútne nežiadúci prístup. Veľké množstvo predpísaných liekov svedčí o výnosnej dohode s dílerom farmaceutickej firmy. 6 rokov trvajúca terapia nie je liečba, ale dlhodobé predpisovanie liekov. Po liečbe musí nasledovať vyliečenie.

hela hela

U spominanej pani doktorky som tiez nechala celkom dost este slovenskych korun.
Marne ma nutila roznymi sposobmi pojedat lieky /nefunguju na mne, ba naopak situaciu mi
zhorsuju a pohybujem sa skor na urovni uzkosti/. Tvrdila mi, ze ak nebudem uzivat lieky, tak
sa so mnou neda pracovat ..... Naozaj sa ku mne coraz viac nepreijemne stavala. Vyzarovala z
nej akasi nuda a opovrhovanie. Bola som jej zjavne nesympaticka.
Dalsiu skusenost mam od byvalej kolegyne. Tej vraj zachranila zivot /po smrti dcerky/.
Tak si vyberte.
Mozno treba skusit, ale zase pri dnesnych cenach ...

Vdacna Janka

Zhodou okolností sa volám Janka, ako dobrá pani doktorka Janka Vránová, ktorú som mala možnosť spoznať ako odborníka a predovšetkým človeka, keď bola v mladších rokoch a pôsobila v počiatkoch tam, kde pôsobila. V mojich očiach zostane pre mňa človekom s veľkým srdcom, pretože jej prístup k pacientom je natoľko ľudský, prívetivý a s klientom jedná ako s človekom, ktorému treba pomôcť, pretože zjavne ho niečo trápi a možno druhí ho nevedia pochopiť. Aj keď je už vo vzdialenejšom meste, teší má, že žije, verím, že jej zdravie slúži a naďalej bude slúžiť, aby dokázala, že existujú dobrí psychiatri, ktorí zvládnu pre niektorých aj nemožné. Vážená pani doktorka, hlboko sa pred Vami skláňam a verím, že budem mať ešte tú česť niekedy sa Vám osobne poďakovať za to, že to povolanie, ktoré ste si vybrali je síce povolanie, ale Vy ho beriete ako poslanie pre dobro ľudí, ktorí Vás veľmi potrebujú. Pri všetkej úcte Vaša bývalá pacientka Janka.

Peto 7

doktorka Vranova má iný ako klasický prístup, ktorý mne veľmi pomohol, presne taký som potreboval. Mal som veľmi silnú depresiu, zdravotne ma z nej dostali lieky ale psychiku mi pomohli napraviť najmä sedenia u dr. Vranovej

jankama

Dobry den. Moja skusenost s touto zevraj doktorkou je aj osobna aj sprostredkovana.
1) moja kamaradka k nej zacala chodit ked asi rok pred planovanou svadbou zistila ze jej snubenec ju podvadza . Po 3 rokoch terapie je v stave ze pri nasom stretnuti tak raz za pol roka ho stale spomina aj ked sa rozpravame o kompotoch tak ho tam nejako zakomponuje. Proste progres nulovy ale jej dovera v nu obrovska.
2) druha kamaratka mala problem v manzelstve klasicka kriza. Z mojho pohladu riesitelna. Menovana pani doktorka podla mna az z nejakou nepochopitelnou pasiou cielene motivovala kamaratku k ukonceniu manzelstva, podotykam s malymi detmi, namiesto toho aby aspon raz skusila vstah zachranit.
3) moja osobna skusenost. Ak sa jej uplne nepoddate a navypnete mozok a bezducho ju nebudete nadledovat vo vsetkom tak pocitite jej ohrdnutu aroganciu. Je to sypacka liekov, udrziava si pacientov kvoli financiam bez evidentneho progresu vliecbe.

Catana

Pani doktorku môžem len odporučiť. Veľmi mi pomohla - vďačím jej za veľa a nemyslím si že je arogantná a povýšenecká ....

Dagon

Ano ved prave, ze tych psycho-liekov je milion, na mne ich uz teda vyskusali pozehnane mnozstvo a stale som viac-menej tam, kde som bol. U Vranovej to za tych 6 rokov zhruba raz nabralo o cosi optimistickejsi smer, ale z globalneho hladiska sa stale citim mizerne, socialna fobia ako vysita, porucha osobnosti a dalsie humornosti... Takze, ked ma clovek smolu, ani Vranova mu nepomoze.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.