Odlucenie a ziarlivost

Príspevok v téme: Odlucenie a ziarlivost
smejka12

Ahojte, mam priatela uz dva roky.problem je v tom ze posledneho polroka som v Rakusku,kde pracujem, priatel studuje na SK. chodi za mnou kazde dva tyzdne na vikend aja idem domov raz za dva mesiace.jedna sa o to ze coraz castejsie nechcem nikam chodit s nim. vadi mi, ked ide okolo nejaka pekna cica a zacnem sa s nou porovnavat.po hlave mi behaju myslienky, ze ved sme teraz malo spolu, mozno by ju isto pretiahol, ze sa mu paci atd. v poslednej dobe mi zacalo strasne vadit, ze chodi na fb.mala som jeho heslo ale uz nemam, aj ked som videla ze si ttam pise len s kaamaratmi.no mne vadi aj to ze ked vidim ze jeho kamarati pridavaju foto s nahymi zenskymi a tak.a hned sa potolm zacnem porovnavat zase.vykricim mu ze tam chodi aby obzeral kur.. som neznesitelna a priznavam si to.vie o mojom probleme ale povedal ze mu musim len verit.naozaj si myslim, ze by za mnou nechodil kazde dva tyzdne taku dialku ak by ma nelubil.hovorize ma miluje, ze chce byt uz navzdy len so mnou. no ja stale proste podryvam a neodpustim si nejaku tu pripomienku. Rozmyslala som aj o rozchode ale milujem ho. Prosim ak je tu niekto kto ma podobnxy problem nech napise, alebo nech mi niekto poradi. Som zufala stale mi beha po rozume, ze kde je co asi robi , co je v skole atak, ze ake su tam dievcata, ze ak nahodou ide na kavu aka pekna casnicka robi. pritom je vacsinou len doma a uci sa.. ach pomozte mi daktooo :)

smejka12

nemyslim, ze by ma skutocne podvadzal.. a urcite ma miluje, ked sa sprava tak ako sa sprava a chodi za mnou vzdy ked moze..je to len nejaky blok vo mne