Zalubila som sa do neho

Príspevok v téme: Zalubila som sa do neho
Micelka

Zalubila som sa do muza, ktory ma dalo by sa to nazvat polootvoreny vztah. Svojej priatelke, s ktorou bol 2roky dal pauzu, vraj ju uz nemiluje tak ako predtym. Chcel to s nou ukoncit, no ona ho stale chce a on nevie co ma robit.
Tento muz ma vzdy pritahoval. Predtým sme nikdy spolu nic nemali no pritahovalo ma k nemu nejake puto. No teraz to je ine, bozkavali sme sa,chodievame spolu von, a ja som pochopila ze citim k nemu nieco, co nieje hocijake.Vravi mi ze on ku mne citi to iste, vraj ma potrebuje, ale keby to bola pravda spraval by sa inak a svoj nevyrieseny vztah by hned riesil koncom, nie?
Mam cakat kym si svoj vztah vyriesi (trva to už dost dlho, neraz sa ma spytal ci moze milovat dve osoby naraz), alebo mam kaslat na vsetko, vymazat ho zo zivota, pokusit sa zabudnut a ist dalej ? Udrzat si svoju uctu a "nebit" sa o neho s inou? Alebo sa mam riadit srdcom a ist za tym co milujem ?
DAKUJEM MOC ZA ODPOVEDE, KAZDEJ RADY SI VAZIM!!

Dadula56

"Vravi mi ze on ku mne citi to iste, vraj ma potrebuje, ale keby to bola pravda spraval by sa inak a svoj nevyrieseny vztah by hned riesil koncom, nie?" Tu si to vystihla. Ak sa on nechce rozhybat, iba ta namotava, tak by som sa na to vykaslala. Pretoze potom to vyzera, ze ta ma ako poistku. A to velmi uctive a ferove nie je ani voci tebe, ani voci tej druhej. Muza pre vztah treba hodnotit aj podla toho ako sa sprava k byvalym partnerkam a ako sa spraval este ked spolu mali vztah. A tato situacia mu velmi nepridava.