Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy zistim ze ide o vztah a nie o nezavazne stretka?

Príspevok v téme: Kedy zistim ze ide o vztah a nie o nezavazne stretka?
simonna5432

Ahojte,potrebovala by som poradit, pocut nejake nazory. Ked sme mali 15 to bolo jednoduche....otazkou ,,chces so mnou chodit?" sme vedeli na com sme. ale v starsom veku...ako clovek zisti kedy sa nezavazne stretavanie prehupne do vztahu? Mam 23 on 28. stretavame sa asi 2 a pol mesiaca. najprv sme spolu chceli nezavazne spavat. potom sa zo stretiek len na sex vyvinuli vecere pri filmiku,zostavanie do rana, objatia celu noc...potom zrazu z toho boli kina, vecere v meste...mame uz obidvaja kefky u toho druheho..aj nejake to tricko, stretavame sa skoro kazdy den, no niekedy uz len pozerame film alebo nieco a ani spolu niekedy v tu noc nespime...Mohlo by to vyzerat na vztah? Ja som sa totiz uz namotala:D...Kedy zena zisti ze to s nou chlap mysli vazne?

xdanielax

pomaranc - pekne si to povedal o tej pritomnosti. Presne tak to je.

Co nam pomoze riesenie toho co bude zajtra, o mesiac - hlavne co sa tyka vztahov. aj tak s tym nic nespravis. Treba sa tesit z pritomnosti.

pomaranc99

Izabelka_MT laska a sex su jednou z hlavnych sucasti vztahu...

simonna5432 neviem preco mas potrebu to rozdelovat na "fazy"??? vela z vas ma problem, ze neviete zit v pritomnosti...

Izabelka_MT

vzťah založený len na sexe je podľa mňa blbosť !! vždy sa z toho niečo takéto vyvinie .. ako teraz tebe ..
On sa možno bojí vzťahu a záväzkov tak preto to takto rieši .. ale už sa z toho pomaly stáva vzťah, a možno si to on ešte asi ani neuvedomuje ... čo ty vieš :)

xdanielax

chapem, ale poloz si otazku, CO vlastne chces riesit? Chces nieco zmenit? Co chces aby ti povedal, co sa tym vyriesi/zmeni/nezmeni?

simonna5432

xdanielax,
dakujem za reakciu. no ja som mala raz taku naladu ze "som chcela riesit" asi po mesiaci co sme sa stretavali...a on povedal ze je mu so mnou dobre ale ze on nejak nemysli na to co bude alebo co by mohlo byt...A nechcem sa ho to zas pytat:/

xdanielax

Podla mna to na zaciatok vztahu aj vyzera. Ale to ti tu moze povedat 50 ludi, ten "tvoj" to moze vidiet uplne inak. K nemu treba smerovat tieto otazky.