Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predávkovanie liekmi

Príspevok v téme: Predávkovanie liekmi
philips

Touto témou si z nikoho nerobím srandu. Jedná sa o skutočnosť.

Včera večer som sa pokúsil zabiť liekmi. Prehltol som ich 8. V noci som dosť silno vracal. Teraz mi je dosť divne, napína ma, ale nevraciam /asi preto, lebo nemám čo/. Nemám v tele žiadnu energiu. Moje zrenice sú rozšírené a nereagujú na svetlo.

Čo ma ešte čaká?

Prehltol som antidepresíva na predpis.

philips

Smrteľná dávka, čo som podľa zdrojov na internete vypočítal je na moju hmotnosť 7,5g. Príznaky pociťujem asi dva dni. Minulú sobotu som to zjedol a tieto mierne bolesti sa mi dostavili v piatok.

Povedal som mu, že mám sociálnu fóbiu. On mi povedal, že som psychopat a že ho týmito hovadinami nemám otravovať. A potom ma blokol. Čiže už nie som s ním v žiadnom kontakte.

Cez internet som sa s tými dvoma dohodol bez problémov. Dokonca zvládol som aj telefonát cez Skype. Dúfam, že zvládnem aj osobne...

atalanta

Podľa mňa ak sa na tom stretnutí viete dohodnúť tak, aby to vyhovovalo aj tebe aj tvojim kamarátom a ak ani jednému z vás do toho nič nevojde tak vám to iste vyjde. A tomu jednému si hovoril o svojej sociálnej fóbii alebo o nejakom inom probléme? A on sa s tebou teraz už vôbec nebaví?
Písal si, že si pojedol dvanásť tabliet Panadolu, ktoré, ako si to uviedol, obsahuje liečivo paracetamolum. Bezprostredne po užití si nemal žiadne príznaky otravy. Odkedy pociťuješ tieto príznaky? Podľa mňa ak si neužil smrteľnú dávku, tak nemôžeš zomrieť. Neviem, či sa 6 g paracetamolu ráta ako vysoká alebo menej vysoká dávka, ale ak máš len mierne príznaky, tak z toho usudzujem, že to nie je príliš vysoká dávka. Možno ti to sem píšem zbytočne, ale letálna dávka je u každého individuálna, závisí od viacerých faktorov, ako je fyzický stav človeka, telesná hmotnosť, pohlavie a vek...Ak máš slabé bolesti pod pravými rebrami, možno je to pečeň, lebo tá je v ľudskom tele napravo, ale možno ťa bolí niečo iné...Sleduj si to a možno po niekoľkých dňoch to prejde.

philips

Debatujem na nete iba s niekoľkými... Občas sa s nimi na nete aj pohádam... Prečo sa so mnou nebavia v triede neviem...

Mal som na nete 3 ľudí, s ktorými som sa síce nikdy nestretol, ale dokážem sa s nimi baviť o čomkoľvek. Nikdy s nimi nebol problém. Až na jedného... Ja som mu pomáhal riešiť jeho problémy a svoje som mu nepísal. Až raz som mu aj ja povedal svoj problém, ale to sa mu už nepáčilo. Skončilo to tak, že teraz ma má v bloku na FB. A s tými zvyšnými dvoma som sa ešte nikdy nestretol osobne, ale cez tieto letné prázdniny sme sa dohodli, že sa stretneme. Najprv v mojom meste na jednu noc a potom pôjdeme za jedným do Česka. Tak dúfam, že to vyjde... To je momentálne jediný svetlý bod, ktorý v mojej budúcnosti vidím. Momentálne aj dúfam, že tých 6 g Paracetamolu, čo som minulú sobotu zjedol ma nezabijú... Chcem sa s nimi aspoň raz v živote stretnúť... Ale isté mierne príznaky otravy mám. Nevoľnosť, slabé bolesti pod pravými rebrami a slabé bolesti v oblasti krížov. Momentálne dúfam, že telo to zvládne bez väčšieho problému...

atalanta

Viem, aké to je, aj ja mám takéto skúsenosti. Ja si myslím, že ľudia, ktorí takto reagujú, sa potrebujú na niekom vyvŕšiť alebo si vyliať na niekoho zlosť, iný dôvod si neviem predstaviť, len nechápem, prečo to musím byť práve ja... Ale ak sa mňa niekto normálnym tónom niečo opýta, nemám dôvod na neho zvyšovať hlas, aj keď nemám práve najlepšiu náladu.
S tými kamarátmi, s ktorými si píšeš na nete, si sa stretol aj osobne alebo to neprichádza do úvahy, lebo bývajú príliš ďaleko? Keď sa na nete vieš normálne baviť so spolužiakmi, tak to asi nie je také zlé, pretože ak aj máš tento problém, spolužiaci sa bavia s tebou, aj keď len na nete, alebo je to len také povrchné, že si prehodíte pár slov a to je všetko? A keď sa s tebou bavia na nete, tak prečo sa s tebou nebavia aj v triede? Alebo všetko predebatujete na nete a v triede sa už nemáte o čom baviť?

philips

Atalanta, presne. Vždy keď sa niekomu ozvem, tak odpovie podráždene, že čo si dovoľujem ho otravovať... Tak sa vždy radšej stiahnem...

Na nete nemám problém nájsť si kamarátov, tam sa dokážem aj normálne baviť so spolužiakmi... Len v reáli je ten problém... Tam sa to nedá.

atalanta

Philips, asi sa obávaš toho, akým spôsobom a hlavne akým tónom ti dotyčný odpovie a čo ti odpovie. Možno si trochu citlivejší človek ako iní a môže ťa raniť, ak ti ten druhý odpovie nejak nevhodne, teda myslím že ti to môže byť nepríjemné a oľutuješ, že si ho vôbec oslovil...Zakokceš sa asi kvôli nervozite, ktorá sa v tebe objaví, keď chceš niekoho osloviť, a možno chceš ostať pokojný, aby na tebe nebolo vidieť nervozitu, ale nedarí sa ti...
Písal si, že na ZŠ to bolo lepšie ako na tejto škole. A z tvojich spolužiakov zo základnej školy nikto nechodí do tejto školy, do ktorej chodíš teraz? Možno s nimi by ti to rozprávanie sa išlo ľahšie, ale to závisí aj od toho, akú majú povahu...Radila by som ti, ale neviem, či ti taká rada pomôže, že skús osloviť v triede spolužiakov, ktorí majú podobnú povahu ako ty, ale neviem, či máš vôbec takého spolužiaka. Asi sa ti lepšie darí nadviazať nejaký rozhovor na internete na sociálnych sieťach, fórumoch a podobne. V tomto prípade ten človek, s ktorým takto komunikuješ, nevie o tvojom probléme a to je možno lepšie aj pre teba. Na internete sa pritom môžeš baviť s ľuďmi, s ktorými sa možno nikdy nestretneš, ale aspoň sa môžeš s niekým rozprávať, posťažovať sa im, alebo ti môžu v niečom poradiť, aj keď možno nie práve v tomto probléme...Ale na internete by si si možno našiel aj kamarátov na základe spoločných záujmov, a keby ste sa stretli osobne, tvoj problém by sa možno ani neprejavil, lebo už ste sa spoznali a spriatelili na internete...
Viem však pochopiť, že to nemáš ľahké a ani poradiť ti nie je ľahké...

marcelina78

Rodina na teba kasle alebo co? AKo to, ze nevidia , ze mas problemy, ked sa potom snazis zaujat takto pozornost sveta, ze hlces lieky a vypisujes to na fore, co akoze cakas od cudzich ludi aku pomoc? Asi len pozornost po ktorej tak tuzis a nemas ju odnikial... AKoze dokedy takto mienis robit? Je jasne, ze zabit sa nechces, inak by si si uz tu samovrazdu naplanoval tak, aby si sa neprebral, toto je onicom, skus nejakeho psychologa, alebo regresnu terapiu, vyhladaj si na nete nejakeho dobreho terapeuta z okolia, ak nemas silne musive depresie, tak nerozumiem tvojmu pocinaniu..

philips

kabel, buď ticho, dobre? Ty si zrejme nikdy nemal nejaké problémy, ktoré si nemal s kým riešiť, takže nevieš, aké to je...

Mám to tak, že sa bojím niekomu prihovoriť, lebo sa obávam odpovede. Vždy sa červenám a zakokcem... A o čom taký rozhovor je?

kabel

philips, ty mas v sebe histrionske rysy, len chces uputat za kazdu cenu pozornost, a zvolil si si sposob, ze zalozis takuto trapnu temu. Jedno nechapem, ze ti ju admini nezrusili, pretoze ovela zabavnejsie temy zrusene boli.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.