Chlapi dokazete zotrvat s 1 zenou cely zivot?

Príspevok v téme: Chlapi dokazete zotrvat s 1 zenou cely zivot?
Vivi777

Tusim sa tu aj objavili nejake diskusie, ze preco si baby vyberaju starsich chlapov... mozno niektore preto, ze su skusenejsi a zabezpecen uz a blabla, ale aka je pravdepodobnost , ze ak si mlady 22 rocny chalan najde svoju prvu partnerku v tomto veku, ze s nou vydrzi celucicky zivot? 22 - to je nevyburene, cely zivot pred sebou a neviem neviem ci by zostal pri cisle 1. No a 30tnici povecsinou zmyslaju uz serioznejsie a zazili si toho uz dost, myslim si ze zaletnost uz nie je taka pravdepodobna ako pri 20+. moja teoria. TaK co vy nato? kto z vas je spolu so svojou PRVOU laskou? ( a planuje byt na vecne veky?) :))

PoPo...

no moj vztah sa prehupol do stavu vojny po tom ,co mi chcel priatel po par mesiacoch chodenia navliect obrucku a mna vtedy chytila taka obludna panika ,ze som nedokazala riesit urcite veci s nadhladom a totalne som to pokaslala :(
(bol o desat rokov starsi)

Mimulus

Hmmm ťažká otázka - keďže sme som sa s mojou Manželkou zoznámil keď som mal 19 rokov tak som asi nebol vzbúrený a teraz keď mám skoro 30 tak asi nie som stále :D Ale čo je to do konca života??? Veď zajtra ma môže prejsť auto :)

alibi

podla mna dokazu... ale len urcita dost mala skupina. ti zas maju stastie na mrchy, ktore su nevdacne a podvadzaju.