Pricina rakoviny - mms

Príspevok v téme: Pricina rakoviny - mms
kraskaham

ahojte narazila som na kvapky a svedectva o mms,a chcem podiskutovat ako vlastne mms lieci rakovinu. ide o to ze tento plyn dioxid je vytrhavac elektronov, kdezto ostatne oxidacne cinidla narusaju membranu cudzopasnikov len na povrchu. ked odlahci takto imunitny system potom prichadza najdolezitejsia cast a to obnovi energeticke centrum bunky mitochondriu, ktora ked sa vypne, vypne sa elektricky signal v chorej bunke, a tejto potom zanika apoptoza, cize prirodzena smrt. je mozne obnovou mitochondrii vyliecit rakovinu ? preco sa vsetky typy rakoviny radia do jednej sekcie ved to je smiesne ze to uz ludia neprekukli, a este navyse ked nikto vlastne nepozna priciny. ved my pozname v 21. storoci bunku velmi dobre. myslim ze naozaj by malo nastat velke kvantove prebudenie ze vsetko je o energii ved to povedal uz einstein energia sa rovna hmota. a su uzko prepojene. kedy si uz ludia uvedomia ze hmota je len cast reality.

amanda23

jasne ze stopnu, uz aj o MMS skorumpovani lekari pisu strasne veci, ani nevedia, co to je, myslim, ze aj MMS moze ublizit, ale jedine ked sa niekto zblazni a bude to pit ako vodu, mozu mu odist, oblicky, pecen...Kamarat tym lieci celu rodinu, aj svoje zvierata a ked ma chripku, vraj na druhy den po uziti ustupi...Inak nasla som ten clanok o rakovine, co som spominala, ak by niekoho zaujimalo..--Odkaz odstraneny--

RNG

Na internet ides cez vyhladavac, ci uz google alebo iny. A to su firmy, kde si mozes za peniaze objednat, aby tvoja napr reklama vyskocila vselikde pred ostatnymi, ale zrejme j4e na predaj aj sluzba, kde sa daju rozne [prispevky zatlacit dozadu. O tom sa vsak verejne nehovori. Takze uz davno existuje mamipulacia, len teraz si vlada v ramci "boja proti terorizmu a " ochrany naroda" vymedzila, ze moze cokolvek kedykolvek vymazat a komukolvel kedykolvek vypojit internetovu sluzbu. Zatial to este nepouzili(aspon si myslym) masove, ale nic im v tom nebrani, ked maju dnes na to pravo. To je samozrejme protiustavne, lebo hned prvy clanok ustavy horovi o slobode vyjadrovania sa, a tymto to redukuju viacmenej len na privatne reci doma, lebo inde to uz neplati, na letisku ta ochranky (TSA v USA) mozu za cokolvek zbalit, ze mas "bezpecnost ohrozujuce reci" atd.To iste v kazdom vladnom urade a vacsine verejnych miest.

kraskaham

mam to chapat tak ze to moze byt dajme tomu jeden den co to vsetko zacnu zmazavat nemusi to byt ani nejaka casova doba nie ? prosto spoji sa to vsetko do jedneho casu a vydaju s anove zakony na bezpecnost internetu treba s rpeto robit nejake zapisky z toho co clovek precita lebo verim ze su schopni bloknut stranky aj s alternativnej mediciny je to jasne

amanda23

nedavno som citala vyborny clanok o rakovine, ze sa to uz dlho vie ale taji, aby nahodou nemohli byt vsetci ludia zdravi, kto by potom zivil farmaceuticky priemysel , ktory ma najvacsie zisky na svete, ze rakovinu sposobuju plesne v tele. A prave to mms ich moze znicit, okrem inych virusov, parazitov...Mam znamych co sa tym liecili, nie na rakovinu a chvalia si. Ja by som do toho urcite isla, zisti si spravne davkovanie a podporuj oblicky, pecen, lamfaticky system vhodnymi doplnkami vyzivy a vela tekutin aspon 2 litre vody denne...

arman

Mam kamosa lekarnika, co robil 13 rokov na onkologii, cize vsetko videl, samozrejme mrte kontaktov medzi lekarmi... ma vlastny mozog, triezve uvazovanie a chemo by si nikdy nedal.
Povedal, ze radsej zomret pri hladovke alebo bruessovej kure doma v posteli, nez ist na chemo... takze asi tak.
Ozaj... rakovinu mal, a vyliecil sa... sam. Vegetarianstvo, ocisty, dieta a hlavne hovori, ze zmena myslenia. Som vdacny za toho cloveka, sice som to vedel aj bez neho, ale on mi kopec toho, comu som veril, aj prakticky potvrdil.