Bolesť v Konečníku

Príspevok v téme: Bolesť v Konečníku
Lico89

Dobrý deň, Mám 18 rokov a už asi 2 týždne ma trápy bolesť v konečníku. Bolesť cítim tak asi 1-2 cm hlboko v konečníku, nie na okraji. Bolesť začína vatšinou večer, ale až po veľkej potrebe. Pred potrebou cítim len také svrbenie. Samotné vykonávanie potreby nebolí, takysto nemám krv na papiery, Na konečníku nemám nič zvláštneho, občas sa mi zdá že je trochu opuchnutý. Takisto mám niekedy problém ísť na veľkú pretože aj keď sa mi na záchod chce, nech tlačím ako tlačím tak to nejde(počítal som aj za zácpou ale nakoniec tak o cca 1h neskôr to povolý). Bolesť je taká pichavá až pálivá... Cez deň nijakú bolesť necítim, niekedy ma ráno trochu svrbí konečník, ale moc to nevnímam. Hygienu som poslednej dobe zvýšil, vždy ked prídem domov tak si konečník opláchnem vodou. Neviete o čo by mohlo ísť ? .... Ak to pomôže asi pred 3 mesiacmi keď som tieto bolesti ešte nemal som sa ne toalete poškrabal a na ruke mi zostal taký biely červík (asi 1 cm veľký). Vtedy som na to úplne zabudol. Mohlo by to byť príčinené aj tým ? Dopredu ďakujem.