8 ročný rozdiel vo vzťahu

lea128

Nie je to vela v inom veku, ale vo veku 14 rokov je to urcite strasne vela. Teda neber tento vztah urcite nijak velmi vazne, aj ked si zalubena. A tvojmu priatelovi nevadi, ze si taka mlada? Ja som mala prvy vztah vo veku 15 rokov a trval mesiac a bol to vztah kde sme proste len chodili na vylety, na kupaliska na discoteky, bozkavali sme sa...na sex som sa vtedy citila primlada, takze som nijak vaznejsie do toho nechcela ist. tak daj si pozor aj na taketo veci, lebo sex v mladom veku ta moze strasne zranit, nato clovek musi proste dozriet... a urcite 22 rocny chlapec uz od teba bude chciet nieco viac...

janka vranka

no ja mám o 8 rokov staršieho manžela, ale mám 29 a on 36, skoro 37... tak teraze je to uz ine, ale v 14 by som onho ani nezavadila, vtedy sme mali uplne ine zaujmy, je to asi trochu na zamyslenie, co tym on sleduje. aby ti neublizil a aby si sa zbytocne nesklamala. treba mat oci otvorene a to ti aj prajem. hoci verim, ze teraz si velmi zalubena.

lost

tak aspon nam prislub, ze das vediet ako tento vzta pokracuje, kazdy rok aspon 1 x :P daj si to do pripomienok :) najdi temu a updatuj :P

Dadula56

Cize 14 a 22?No, na to mam isty nazor, ale zdrzim sa, boli by tam iste diagnozy F, zbytocne sa do toho pustat, prides na to sama, len ti zelam, aby to uvedomenie nebolo pre teba bolestive.