Preco ma vela kofeinu uspava?

kofein

StanleyH Takze mam to chapat tak ze som unavena preto lebo telo spaluje tuk a vynaklada pritom vela energie???Neviem ci jeto chemicke obsahuje to kofein,guaranu,tirosin,karnitin,sinefrine atd.

StanleyH

na nabudenie pred cvicenim treba pouzivat nieco chemicke? to je trochu blbost .. a prave preto ze spalovace tukov su total chemia. t.j. funguju a rychlo sa sapluje tuk tak organizmus musi prave na tuto aktivitu metabolizmu vyvinut extra nenrgiu... nieco ako ked sa najes a chce sa ti spat lebo vsetka krv ide do zaludka na zber energie

kofein

StanleyH super burner pack je spalovac tukov ktory by mal nabudit pred cvicenim ale mna to uspava.Tak preto sa pytam.

StanleyH

mam otazku preco velke davky? co je to burner pack? Kofein ma velmi velku nevyhodu a to ze rychlo nabudi a rychlo sa aj vytrati. cize treba siahnut po uplne inej forme povzbudzovaka

Magy

kofein ma povzbudive ucinky len pri urcitych davkach. nie je nic neobvykle, ak nadmerna davka kofeinu vyvola opacny efekt, pretoze tvoje telo sa okamzite brani vyssou tvorbou endorfinu, acetylcholinu a inych neurotransmiterov, ktore neguju ucinky kofeinu - a vysledkom je stav, aky pocitujes.