Priateľka a starší muž

Príspevok v téme: Priateľka a starší muž
amr

Priateľka spoznala v práci staršieho muža (On má okolo 45, ona 22). Spomínala mi ako si rozumejú,dokonca sa mu zdôverila i s osobnými vecami, ktoré ani kamarátkam nehovorieva. Čo viem z jej rozprávania on je nešťastne ženatý, v rodine si nerozumejú a má i deti skoro v jej veku. On z práce odišiel a teraz mi spomínala, že komunikujú prostredníctvom e-mailu alebo možno i na facebooku, to neviem. Keď som prišiel k počítaču, bol na ňom len šetrič obrazovky, keď som pohol s myšou zmizol a ona tam mala spustenú e-mailovú konverzáciu s ním. Bolo to veľa e-mailov za deň. Ma to dosť zaskočilo,hoci som to asi nemal robiť som ich narýchlo prebehol. Nevšimol som si nič, čo by ma okamžite zhodilo zo stoličky, len akurát, že si naozaj dobre rozumejú, ona podporuje jeho, on zase ju vo všetkom. Pri posledných e-mailoch, som uvidel ako jej písal, že je veľmi rád, že ju spoznal a že ona je úžasný človek. Tak teraz mám z toho zlý pocit, že si rozumie tak dobre s nejakým mužom a on jej začína písať takéto veci. Zatial to neberiem nijako vážne, ale podľa toho ako vidím, že sa to vyvíja, občas mám z toho strah.
Čo si myslíte?