Zoznamky

Príspevok v téme: Zoznamky
90mona

Mna by zaujimala jedna vec. Aj ked uz poznam internet, viem ako to chodi. Viem, ze presnu pravdu sa asi nedozviem. Chcem si najst nejake kamaratky alebo niekoho s kym by som si rozumela, na internete, na nemenovanych zoznamkach. Vzdy maju strasny zaujem o zoznamenie muzi, az su niekedy otravni. Su tam aj taky co maju dobre umysly, nielen sex? Co si myslite, ake mate skusenosti?

Symet

Všade je to choré ... a určite sociálne siete,internetové zoznamky obzvlášť pokec.Aj keď sem tam idem pozrieť... ale nič moc.je to odpad :) tam hľadať niečo normálne je problém

Delete 2

V tej kresťanskej nájdeš najviac úchylov a ľahkých žien. Nič dobré z cirkevných škôl som ešte nevidel. Ale možno som sa len zle díval a tí ľudia boli úplne iní. A podľa mňa aj zoznamka bude niečo podobné :D

Inna2014

Tak ako všade aj v zoznamkách nájdeš rôznych ľudí. Sú tam aj úchyláci, ženatí chlapi, rôzne indivíduá, ale aj pár normálnych tam je. Lenže v zoznamke vieš, že kto tam je, chce sa zoznamovať. To nevieš posúdiť o ľuďoch, keď si niekde vonku. Takže šanca zoznámiť sa je dobrá. Ja som to premyslela tak, že v kresťanskej zoznamke možno bude viac tých normálnych. Na www.krestanska.zoznamka.singles som si našla novú známosť a zatiaľ sa to vyvíja dobre. Možno tam nie je toľko atraktívnych ľudí ako v iných zoznamkách, ale aj tam sa nájdu. Ale má to inú pridanú hodnotu.

kafe

ano, sú tam aj normálny chlapi. Napríklad ja som sa s chlapom, ktorý by chcel len sex ešte nestretla. Asi som strašne škaredá :)

okoloiduciXY

@Cariboo - možno práve preto, že sa to volá ZOZNAMKA, sa chce ZOZNÁMIŤ s nejakým kamarátom na písanie?

na zoznamkách nájdeš všelijakých ľudí, takých čo si chcú len písať (aj chalani, na počudovanie niektorých tu diskutujúcich), aj takých s bočnými úmyslami. ide len o šťastie na koho natrafíš.
len tak mimochodomm 90mona čo myslíš tým "co maju dobre umysly, nielen sex" v prvom príspevku? sex nemôže byť dobrý úmysel?

Cariboo

90mona nechapem naco by si si na zoznamke hladala kamarata na pisanie, ked to je ZOZNAMKA

osobne na take osudove-internetove vztahy neverim, su prilis zahalene anonymitou a komu sa to podarilo, gratulujem, nasiel ihlu v kope sena.

v pohode, da sa mat aj kamosov,ale musi byt tema o com sa obaja dokazu bavit, aa nie, kde som si kupila topanky, ako bolo u kadernika atd.