Acne intensive Formula

Lubenaaa

-odkaz odstránený-
tu som Vám priložila link...keď som bola na Agrokomplexe v Nitre, tak reklamovali tieto výrobky. Je lacnejší, ale nemám ho overený. Skúste kuknúť

Lubenaaa

Ahojte, ja som si to objednala. Je písané, že jedno balenie Vám vydrží na 4 týždne, no pri správnom používaní by Vám to mohlo vydržať tak, ako mne až 10 týždňov. Je pravda, že tento výrobok mi naozaj pomohol a zabral na akné, práve som doužívala jedno to balenie, ktoré mi vyšlo na 10 týždňov, ale idem si objednať ešte jedno. Dúfam, že po vysadení sa mi akné nevráti. Je to celkom dobrý produkt, keĎ si dám na tvár pleťovú vodu, je taká osviežujúca, taká mentolová, trošku ako Alpa mi príde. A toho krémiku si tiež nemusíte veľa dávať stačí vytlačiť malé množstvo a riadne ho vmasírovať. Je pravda, že ja mám zmiešanú tvár a mi ju aj počas užívania vysušovalo, ale len máličko. A teraz pri zimnom období je to aj normálne, takže som si ju musela natierať. Inak som spokojná. Takže treba vyskúšať a uvidíte, každý ma iný typ pleti, a pokiaľ nevyskúšate, neuvidíte. Do tváričky treba investovať, koho trápi akné. Aj keď je pravda, že áno, niekoho to už nebaví, aj ja mám akné už 6 rokov a prešla som si rôznymi matičkami dokonca i tabletkámi a nič. Ale uvidíme po vysadení tohto prípravku. Inak je vážne super :)