Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

pocitac520

som mlady 31r chalan od Prešova hladam si tu starsiu zenu cisto len na sex moze byt aj Dominantna Panička to by ma moc potesilo prosim piste mi na email pocitac520@azet.sk

vojruz

Ahoj, sem krásná blondýnka 160 cm 50kg. Mám 27 let a bydlím v Bratislavě. Hledám kamaráda na občasný sex. email: vojruz@centrum.cz

Luk183

Ak si z Trencina alebo okolia a mas zaujem o obcasne sexualne stretnutia s 36r. muzom sportovej postavy 183cm, 90kg, napis mi na wapkint@gmail.com

rolis

Ahojte aj ja hľadám kamarátku s výhodami, mám 20 rokov som z Košíc, 189 cm, 91kg ďalšie info poskytnem cez email stačí napísať na jozefpuskas1@gmail.com aj keď by si mala chuť len pokecať aj tak napíš :) pekný zvyšok pracovného týždňa prajem.

Ros

Hľadám milenku z Prešova. Mam 26 r., slobodny, bezdetny a velmi sexuchtivy :) Ide mi len o sex. Ak máš záujem tak napíš.