Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

laskonka78

martyparty ahoj. No ja nepisem, ze je s tym problem. Pisem, ze take nieco prave hladam.Niekoho, komu by to vyhovovalo nezavazne. A tie rozhovory su samozrejme.

martyparty

Neverím, že s tým máte problém. Veď chlapov je veľa. Rok som mal taký vzťah, potom sa nám to rozpadlo. Teraz po menšej pauze by som to prijal zas, ale musel by som si s tou ženou rozumieť a vedieť sa aj normálne porozprávať, nech to je aj trochu podnetné :)

laskonka78

Tiez hladam partnera na sex. Rada pokecam o comkolvek a chcela by som si to normalne vychutnat. Pricinu preco poviem rovno do oci. Dopredu sa dohodneme co a ako.
Ak existuje niekto, kto by mal rovnaky zaujem, popiseme.

BlackGabriel

Ahoj,

nemyslím si že som úplne normálny a mám tiež svoje nedostatky, ale zaujalo ma že nikdy by si nešla po ženatom. Klobúk dolu to sa už tak často nevidí. Rád by som Ťa viac spoznal, ak chceš tak mi napíš.

Pekný deň prajem.

pepepk

Nadezda. Co ty zas nehapes. Jednalo sa o sexualne kamaratky. Inak: kamaratky s vyhodami. Mal som 4 paralelne. Potom nic a potom take kratkodobe sex vztahy. Dievcinka hovorila ze si nemoze najst sex. Partnera. Ja som len povedal ze sa to da. Neviem co stale nechapes. Mam 25 a tie co som mal mali od 17 po 26rokov. Ale tak pravda ze mam audi. :-O