Reakcia na ponuku

Príspevok v téme: Reakcia na ponuku
biela mačka

Reagovala som na pozíciu Telefonický poradca v zákazníckom servise - spoločnosť Competence call center - volala mi pani Nadia Suleimanová - a po niekoľkých minútach som už bola nervózna, lebo som v práci,tak mi poďakovala -aj sa ma pýtala, že kde presne pracujem - načo jej to bude???????????????????????? a čudovala sa, keď som jej povedala, že do 22:00pracovať nechcem, lebo nemám auto a o takom čase chodiť po vonku je nebezpečné... To z akého dôvodu sa pýtajú na pohovoroch meno terajšieho zamestnávateľa? Ja to nechcem povedať, čo ak sa poznajú a ja budem mať zle z toho, že chcem odísť? Ja to prezradím, až budem mať zmluvu.

beskyd

sak to nebolo pisane nato aby si to chapala, zase uz nejaky ten odhad na ludi mam:) to bola len cenna rada myslena v dobrom aby si konala v sulade s nou.

biela mačka

ja som v sprievodnom liste napísala, že nechcem uviesť meno terajšieho zamestnávateľa

a beskydovej odpovedi nerozumiem - kto je chuj, tak aj ostane

beskyd

ach jaj... ty sa len hlavne drz doma pri mame aj ked mas 40 a hlavne ju posluchaj:) ..a zelaj si aby pri tebe ostala co najdlhsie.. v tvojom zaujme.