Chlapi!

Príspevok v téme: Chlapi!
Susienka

Ahojte, potrebujem radu .... Akurátne dneska som si smskovala s kamarátom, no kamarátom ako sa to vezme, spávame spolu, skoro všetok volný čas trávime spolu, maznáme sa, sme ako by vo "voľnom vzťahu" .. všetko bolo krásne cely rok a pol ... vždy sa mi ozval zavolal napisal ... ale posledný mesiac je to inak ... správanie má také isté, ibaže čaká kým sa ozvem ja .. a keď mu niečo vyčitam, alebo ma vytočí, keď sa udobrujeme povie mi že to ma tak skúša a zisťuje ako reagujem na také a také veci do budúcna ... Dneska sme si pisali a načrtla som mu že mi vadí že sa posledný mesiac ozývam len ja ..on my nato napisal, že on je stým kdo sa mu ozve .. nato som mu odpovedala že keby ja idem týmto spôsobom tak sa nevidíme mesiac ... a on ?? On mi nato napiše že "tak sa nebudeme vidieť mesiac čo už stebou " .. No ja mu vôbec nechápem .. Ja mám 19 on 24 .. ale je to proste nepochopitelné .. neviem či niesom na takéto veci rozumná alebo čo ( zato udávam vek ) má to vôbec zmysel tahať to dalej a budovať vzťah ?? pevný ???

kasandra

Pravdepodobne si mu robila iba podložku ak vieš čo tým myslím. To mu vyhovovalo, už si sa mu okukala a o vzťah nemá záujem.

LilOne

Pokial chlapa chces do vztahu, nenukaj sa mu! hlavne nie takemuto co si mysli ze moze mat kazdu, a ze mu doslova same skacu do postele
VSETCI chlapi potrebuju bojovat, to je moj nazor... bude ta mat plne zuby ak mu sama das a este sa mu aj sama ozyvas. On sam pojde len za takou ktora mu neda, pretoze, take, ktore mu hned daju, uz ma :) vsetci chceme to co nemame, no nie? :)

dpk1

Podla toho co popisujes, chalan proste iba obtrtkava posledny mesiac nejake tie ine dediny, miesta, mesta...dovod? Prestala si ho bavit, hlada nieco nove, nasiel nieco nove, zunovala si sa mu uz sa s rebou pohrajkal kolko chcel, motivacia pokracovat nulova.... a pod.

Normalna vec ktora sa stava, ked v 19tich zacinas nezavazny vztah za ucelom maznania a trtkania. Ani sa nejdem pytat, koho z vas dvoch to bol napad nieco taketo riesit :)...chalan ma asi riadne za gulami.

Skus si ked tak zobrat z toho ponaucenie do buducna a pamataj, ze takyto vztah skor ci neskor niekoho sepali v zmysle ze sa na toho druheho namota.Plati hlavne pre vas mladych bez zavazkov, rodin. Hladaj si normalny vztah a nesadaj na lep kurevnikom ak s tym mas potom problem. Ani zo zdravotneho rizika to neni buhvico.

PoPotvorka

raz za cas si len tak neviazane zasantit .....no a co ?
ved to robia aj nevybureny ,nedajboze zenaty ,hlupi muzi ....no treba vediet ,kedy z takehoto vztahu vycuvat ,lebo casom aspon jeden z vas bude chciet nieco viac .... takze ,treba to skoncit :)

krutón

mozno ano, nikdy nevies co sa z koho vykluje, ale dufam ze nie =) muzi maju radi take baby co si vedia uzivat ale nie nadlho to je snad samozrejme, nemozme za to ze su nevyburene, radodajne, hlupe alebo naivne alebo ich to bavi

PoPotvorka

ach citim s tebou :D..... on to ponima tak ,ze ....ak budes robit prilis velke drahoty ,zasmeje sa a pojde dalej ,tento tvor ma asi vzdy dost moznosti vyberu ..... musis byt podobne ladena ako on ,inak sa vasa HRA skoncila :))

Dadula56

Susienka, naozaj, k tomu sa tazko vyjadruje. V prvom rade, ak by si chcela mat nezavazny sex, tak je vsetko v poriadku, ale ty naivne cakas, ze tu nieco budujes?Nebud smiesna. On ma z teba akurat dobru srandu, natahuje ta, dokonca ti do ksichtu povie, ze on pojde s tou, ktora sa mu ozve. Naivne si myslis, ze ked ma s tebou sex, tak z teba planuje urobit svoju priatelku?To nebude tym, ze mas nizky vek(ktory mimochodom az tak nizky nie je) ale uplnym nedostatkom sebareflexie a neschopnostou komplexneho posudenia situacie. To mas predstavu, ze pevny vztah sa vytvara tak, ze najprv ta bude chlap pretahovat dva roky, aby si vyskusal, ci za to stojis a potom ta milostivo zacne povazovat za priatelku?Sebauctu mas kde?Asi si ju niekde zabudla, zrejme u neho v posteli.