Hľadám parťáka...

Príspevok v téme: Hľadám parťáka...
zivotalebosmrt

Zdar ľudia. Práve pár dobrých minút rozmýšľam, jak mám napísať tento text a ide mi to asi tak dobre jak vytrepať prach s koberca. Komunikácia nie je mojou silnou stránkou, takže to bude možno trocha kostrbaté, ale snaha tam bude.
Poďme k veci. Práve sa nudím na intráku, áno na intráku, a to už samo o sebe je na zaplakanie takto mrhať životom - toho najlepšieho obdobia jaké človek može mať - mladosť...a preco? - problem je, že nesom velmi spolocensky typ cloveka, komunikacia je biedna (neviem to inak opisat), casto som medzi ludmi neisty a to je citit, hlavne v rozhovore. Akosi som zabudol sa baviť, humor je v živote velmi dolezity, preto by som bol rád keby som sa videl každý deň smiať a si myslím, že v tomto to nesom sám a dalsia vec co ma trapi je, ze prave kvoli tomu si nemozem najst typ samicky, aku by som chcel :/...atď (nebudem sa vykecavat, dalej by sme dobrali osobne, co treba)...co sa tyka kariery....moj sen je v niecom podnikat, najlepsie ak by to bolo nieco kreativne, co by prospelo spolocnosti a bavilo ma to , potom to prenechat niekomu inemu a
spakovat sa niekde na Fidzi alebo Hawai, kde by som si len uzival a pozeral na tie hulu-hulu zeny, jak natriasaju svojimi zadockami...pekny sen hej :D - ja viem, ale stoji zato mat sny....:D
a takisto moja dalsia laska je sport (taekwondo, thajsky box momentalne) a cestovanie(moj sen je ocestovat celu zemegulu spoznat ako to funguje v inych krajinach a zazit nieco brutalne)....snazil som sa zaradiť nejak do spolocnosti, spriatelit sa so spoluziakmi, ale neslo to podla mojich predstav....mam tam az 1 kamosa s ktorym ako tak pojdem niekedy von, aj to asi tak 90 % snahy bolo s mojej strany...a dalsich dvoch, ktori ale uz chodia do roboty, cize nemaju tolko casu plus maju uz aj svojich ludi...s ktorymi travia cas....cize v podstate, som vlk samotar...:/ -
nechcem minat peniaze, s ktorymi uz teraz som biedne, na ziadnych terapeutov ani psychiatrov (toto je tak hnusne slovo... mali ich pomenovat inak), lebo som si isty, ze najvacsi liek na tento druh nestastia je mat kamosov, ktori za vami stoja, zabavu a dennodenny usmev, a takisto zensku, s ktorou nam to bude nehorazne klapat...a pracu ktora vas bavi....
cize bol by som rad, ak by sa niekto ozval, kto sa chce dostat tiez s tejto brindy (ktora nie je normalna, lenze rodicia nas bohuzial nenaucili inak), kedze ja som nie velmi prebojny a neviem najst podobneho cloveka inou cestou. Cize takto by sme sa vlastne tahali spolu, vymyslali vselijake mozne sposoby na to, aby sme dosiahli ciele (chcem zistit kto som, najst svoje silne stranky, zeny, bohatstvo, humor a zbavit sa negativneho myslenia a pristupu a co ja viem co este, co ma napadne..) a konecne si to tu uzivali...
Ja viem, je to trocha divne a neviem ani jak to bude fungovat, a ci to bude fungovat (pokial ne, som zato, aby sme si podali ruky a popriali vela stastia a tym to haslo...ide sa dalej)....ale ostava mi uz iba riskovat, kedze sa mi cas krati...
neda sa to tu vsetko napisat, takze ak mate nejake konkretne otazky, tak sem ich...
moj mail je...ferdomravec500@gmail.com alebo nick na pokeci patrick1928....
mam 21 rokov (ja viem, som na tom biedne, no moje detstvo bolo strasne, cize nic ine s toho vzniknut nemohlo...sikana, nasi su rozvedeny, sebazhadzovanie a nevyvinuty zmysel pre priebojnosť)

PoPo......

jeden a ohcas sa mi ozve (napise) kamarat zo zdravia s jeho krasnou rodinkou (manzelkou) ..... ale viavmenej si uz nepiseme casto

cindy19

ja som sa nepýtala na ich nicky ani identitu, len že s koľkými si píšeš - číslo. 0,1,2,3... ale ak je to tak tajné to číslo tak nemusíš hovoriť

PoPotvorka

cindy
o tom nepochybujem ,ze si kocka a urcite sa najde kopec muzov ,co po tebe mrkaju ,ale nechapem, preco ta zaujima komu ja pisem ..... prepac ,ale su veci ,ktore ja na nete nerozoberam a berem ohlad aj na ....
ale ,ak konkretne osoby s ktorymi si ja pisem chcu prezradit svoju prezyvku ,ktoru tu pouzivaju nemam nic proti ,takze je to na nich :)
kasandra
urcite tam nie je nic viac ... to, co ku mne citi on je jeho vec , ak by tam aj bolo nieco viac ,urcite by mi to povedal no nakolko viem ,ze on ma priatelku o ziadne city nejde .... ano je pravda ,ze obcas reaguje divne a tieto jeho pisania tu ma zaskocili

a preco som PoPotvorka ?
asi to vo vas evokuje zlu zenu ,ze ? alebo preco vas to zaujima ?

cindy19

ja som pekná baba nemá dôvod ma odmietať. otáča sa za mnou každý deň plno chalanov a chlapov!

mohla by si mi povedať s koľkými ľuďmi tu zo zdravia si v kontakte aj e-mailom na azete a tak? teraz nemyslím či si v kontakte s ním, ale s inými ľuďmi. len číslo 0,1,3,10,20...?

cindy19

ja by som bola rada keby sa bavil so mnou a nie s ňou...ja to proste nechápem a to ma štve...ty chápeš prečo sa stále baví iba s ňou? prečo ona keď mu napíše 1 riadok tu na fóre tak hneď ide offline aby sa s ňou bavil? a možno sa spolu aj stretávajú!