Hľadám parťáka...

Príspevok v téme: Hľadám parťáka...
zivotalebosmrt

Zdar ľudia. Práve pár dobrých minút rozmýšľam, jak mám napísať tento text a ide mi to asi tak dobre jak vytrepať prach s koberca. Komunikácia nie je mojou silnou stránkou, takže to bude možno trocha kostrbaté, ale snaha tam bude.
Poďme k veci. Práve sa nudím na intráku, áno na intráku, a to už samo o sebe je na zaplakanie takto mrhať životom - toho najlepšieho obdobia jaké človek može mať - mladosť...a preco? - problem je, že nesom velmi spolocensky typ cloveka, komunikacia je biedna (neviem to inak opisat), casto som medzi ludmi neisty a to je citit, hlavne v rozhovore. Akosi som zabudol sa baviť, humor je v živote velmi dolezity, preto by som bol rád keby som sa videl každý deň smiať a si myslím, že v tomto to nesom sám a dalsia vec co ma trapi je, ze prave kvoli tomu si nemozem najst typ samicky, aku by som chcel :/...atď (nebudem sa vykecavat, dalej by sme dobrali osobne, co treba)...co sa tyka kariery....moj sen je v niecom podnikat, najlepsie ak by to bolo nieco kreativne, co by prospelo spolocnosti a bavilo ma to , potom to prenechat niekomu inemu a
spakovat sa niekde na Fidzi alebo Hawai, kde by som si len uzival a pozeral na tie hulu-hulu zeny, jak natriasaju svojimi zadockami...pekny sen hej :D - ja viem, ale stoji zato mat sny....:D
a takisto moja dalsia laska je sport (taekwondo, thajsky box momentalne) a cestovanie(moj sen je ocestovat celu zemegulu spoznat ako to funguje v inych krajinach a zazit nieco brutalne)....snazil som sa zaradiť nejak do spolocnosti, spriatelit sa so spoluziakmi, ale neslo to podla mojich predstav....mam tam az 1 kamosa s ktorym ako tak pojdem niekedy von, aj to asi tak 90 % snahy bolo s mojej strany...a dalsich dvoch, ktori ale uz chodia do roboty, cize nemaju tolko casu plus maju uz aj svojich ludi...s ktorymi travia cas....cize v podstate, som vlk samotar...:/ -
nechcem minat peniaze, s ktorymi uz teraz som biedne, na ziadnych terapeutov ani psychiatrov (toto je tak hnusne slovo... mali ich pomenovat inak), lebo som si isty, ze najvacsi liek na tento druh nestastia je mat kamosov, ktori za vami stoja, zabavu a dennodenny usmev, a takisto zensku, s ktorou nam to bude nehorazne klapat...a pracu ktora vas bavi....
cize bol by som rad, ak by sa niekto ozval, kto sa chce dostat tiez s tejto brindy (ktora nie je normalna, lenze rodicia nas bohuzial nenaucili inak), kedze ja som nie velmi prebojny a neviem najst podobneho cloveka inou cestou. Cize takto by sme sa vlastne tahali spolu, vymyslali vselijake mozne sposoby na to, aby sme dosiahli ciele (chcem zistit kto som, najst svoje silne stranky, zeny, bohatstvo, humor a zbavit sa negativneho myslenia a pristupu a co ja viem co este, co ma napadne..) a konecne si to tu uzivali...
Ja viem, je to trocha divne a neviem ani jak to bude fungovat, a ci to bude fungovat (pokial ne, som zato, aby sme si podali ruky a popriali vela stastia a tym to haslo...ide sa dalej)....ale ostava mi uz iba riskovat, kedze sa mi cas krati...
neda sa to tu vsetko napisat, takze ak mate nejake konkretne otazky, tak sem ich...
moj mail je...ferdomravec500@gmail.com alebo nick na pokeci patrick1928....
mam 21 rokov (ja viem, som na tom biedne, no moje detstvo bolo strasne, cize nic ine s toho vzniknut nemohlo...sikana, nasi su rozvedeny, sebazhadzovanie a nevyvinuty zmysel pre priebojnosť)

madeinchina

mrhanie životom hovoríš? ja napr tiež niesom práve spoločenský typ, bola som šikanované decko, smoliarka a no..nestojí to za to ani na to spomínať.. no a inak lepšie slovo ako psychiater by bolo asi psychológ :D no a čo sa toho nevyvinutého zmyslu pre priebojnosť týka to sa dá napraviť...a muay thai...ooo...to som vždy chcela skúsiť :D to je super! :D

lost

ja ze mas aspon nieco ze multimilionovy biznis :)
2-3 tisic to mas pomerne jednoduche..
ale na to treba kapital no :)

to je "hrubou silou" dosiahnutelne do tej tvojej 30tky podla mna celkom realne..

ale napr investovat 500E aby to vynieslo 3000E, tak tomu hovorim umenie :P

ja nemam ciel ze mat X do roku Y alebo Z , ale skor hladam odpoved, CI vobec nieco chcem :P

vezmi si ze mas 2-3 tisic, co z toho? :D
1 dovolenka mesacne?
no budis..
ale to ta coskoro unidi
1 auto na zabavu,
no budis ale unudi taktiez :)
mozno zeny neunudia, to som este neskusal :P

vies raz som mal ciel, ked som mal 16 :D ze chcem lamborghini.. no dnes ked :) mam pochybnosti ze take nieco chcem, no chcem? neviem :D podla mna je to blbost.. teda tazko povedat, je to fakt sranda to musim uznat (pokial sa nezabije clovek), ale ked si vezmem, ze za cenu lamba by som mal dom ci dovolenku na pol zivota, tak sa pytam resp skor si myslim, ze taka marnotrapnost je fajn az ked ma clovek tolko, ze fakt nevie vymysliet nic ine na co by to minul :)

3K je pomrne fajn na OK zivot, podla mna spodna hranica (ak nechces pocitat ze ci platis za zakusok 50cnetov ci 2 eura.. a kam pre ten zakusok musis odcestovat, kedze na slovensku su smejdne zakusky a nevedia to proste, neviem ci si uz niekedy mal šamrole.. :P )

ale pointa je, aby za ten cas co ti nieco samo o sebe vynasa nieco, aby si sa zdokonaloval inde :)

lebo ver mi, ak budes mat dobry podnik, mat hoci aj 10tisic mesacne a raz podnik padne, tak sa velmi tazko niekam rozbieha znovu od zaciatku :)

to mas ako s porsche, raz do neho sadnes, uz sa ti ine auto nebude pacit :)

zivotalebosmrt

a v jakej oblasti?
moj ciel: je vynajst nieco, co je mimoriadne efektivne, to jest co najmenej mojho investovaneho casu a co najviac vyprodukovaneho zisku :D - to mi uplne staci :D a suma? - mne uplne stacilo 2000 - 3000 € mesacne...nechcem mat velky podnik, nechcem byt v tom najlepsi, chcem mat len slusny prijem, a zit zazitkovym zivotom, mat konicky, sexy zensku a 2 deti - to vsetko az po 30-tke...do 30-tky sa treba este vyburit :D
a ty mas jake ciele?

lost

no co robim ja? ja si hladam pracu prave :P

ale mam este jednu otazku :)
aky je tvoj ciel?
myslim aku sumu povazujes za "uz mam dost" a budem zit..
pretoze ked budes podnikat, asi budes mat malo casu na zivot a naopak :)

zivotalebosmrt

lost...
to by som musel vynajst nieco ako teleport, zeby mi to tak lahko islo :D - a co ak mas tych neprajnikov na vysokych miestach? :D - tiez mu povies, ze serus, mam ta v pi.i, a mozme ist len tak na kavicku...ked si v podnikani este zajacit....:D --- vobec to neje take jednoduche jak si to predstavujes, alebo to tu aspon prezentujes....ale zase keby to bolo jednoduche, tak to neje zabava :D --- inac, co robis ty, lebo vyzeras si byt uplne isty v tom, co pises?
oskyn...
zeny maju radi ked ich udries, ale na spravne miesto ;) --- a druha vec co som pocul, ze vraj v cine alebo japonsku vynaliezli metodu na omladnutie pleti....zeny sa tam nechavaju fackat aj za 1000 €, tie nase to maju zdarma - tak kto sa ma lepsie jak nase zeny :D
PoPotvorka - tiez som rozmyslal, ze sa dam aj na tanec, v bare by som bol parketovy lev a ze vraj tanec ta zlepsi aj v posteli - no tak neber to :D - popis mi o tom podujati viac, nepocul som o tom

lost

zivotalebosmrt

tolko riadkov a hladanie samych prekazok :)
no teba by investor osral hned na mieste ;)
tak takeho nikto nechce... tak tomu nehovorme know how, ale loophole, moze byt? ;)

1. vlada?
prosim ta :D ked mas fakt dobry napad tak si ju kupis bezproblemov..
2. EU ?
kto ta tu drzi? mas moznost ist kamkolvek len chces, ak mas napad ktory by fungoval aj mimo EU
3. konkurencia?
- v EU? prosimta.. preto ked nieco chcem kupit, tak mi to trva dva dni pohladat.. (by ma zaujimalo v com mame konkureciu, jedine v byrokracii :P )
4. neprajnici?
a co ma byt? to ako niekto mi dojde povedat ze si neprajem aby si mal zisk? :D ved ho vysmejem do ksichtu a pozvem na kavu/caj ze ma dobre pobavil...

zober si odomna aspon jednu radu, no nemam ziadnu skolu ;) - neobmedzuj sa az tak velmi a kasli na vsetku tu negativitu :)

(EU je multikulti mix 500 mil ludi, co je 1/14 svetovej pupolacie..)

PoPotvorka

nj :D dobry citat teda..
to mi pripomenulo vcerajsiu dilemu na R1, ist na spotrebu, alebo nie, rozdiel je minimalne trojnasobny :D
ale ak clovek nezarobi ani na inflaciu tak to je potom uz nie setrenie ale mizeria :D

PoPotvorka

ahaaaaa nyxo ...... bude lepsie ,ked sa uz kontaktovat nebudeme :-X

zivotalebo ...
ja som to myslela tak ,ze ci nepojdes na box -sportove podujatie ,ktora bude v BA :)
a mas pravdu v boxe ,alebo muay thai ,by som utrzila ko behom sekundy ,ale potrebujem "sparringpartnera" na jive ,paso d. alebo sambu takze, ak sa vies aspon trosku vrtiet v rytme ,beriem :DD

lost
ako sa to povie ? nieco ako summersa deLonga ,netreba setrit ,lebo setrenie je sebedestrukcne ...... ja nie som ... ;)

zivotalebosmrt

lost
to si zabil toto :D
staci ti mat know-how a ides...mozno sa urazis ale to je tak na krcmasky sposob typu: "Nazdar Jozo, mas poldeco...Ked si kupis este jedno budes mat dva. Co je lepsie? Jednoducho si kupit este jedno... :D know-how je siroky pojem pre milion veci v podnikani, ktore musis nejak ustrazit, aby ti biznis isiel. Pocul som ludi, ktori mali dobre napady, ale stroskotali na vládnych výmysloch, dalej si v EU, tam mas zas dalsiu tuctu pravidiel, konkurencia ti dycha na krk, zavistlivci alebo neprajnici ti budu kazit jak sa to len...to ne je len tak...hop-sup a mas to...mozno tak v americkych filmoch jedine....to je moj nazor
PoPotvorka
mam to brat jak vyzvu? :D - hned zajtra si dam s tebou zapas...len sa bojim, ze nesi na to pripravena :P

lost

zivotalebosmrt

jak zbohatnut? :P
no tak mas nejaky know how ??
napad na podnikanie?
nic viac nepotrebujes..

PoPolepšená

ale sa mi zda ze som sa hneval ze zdrazel prenajom sejfu.. ale neviem teraz ci to bolo fakt ono :D ale mal som "slabu" chvilku ked som bol dost nastvany na tu "moju" banku :D ale pozeram ze ine maju daleko daaaleko uletenejsi cennik :D a uz nevedia co pytat za uschovu :) tak neviem ci sa da zohnat nieco lacne a bezpecne alebo to radsej skovat pod nejakym stromom :) pretoze uz len samotne udrzanie danej hodnoty zacina byt neunosne drahe a to je nelogicke :D nevyznas sa do toho ?