Nerozumiem svojmu priateľovi

Príspevok v téme: Nerozumiem svojmu priateľovi
Amalia57

... alebo asi chlapom celkovo. Prečo je občas taký strašne nervný? Prečo sa občas chová tak chladne a o polhodinu na to je všetko v poriadku? Ako sa na mňa môže hnevať za také malichernosti? Najhoršie je, keď niečo myslím naozaj úprimne dobre, vôbec, ale naozaj vôbec to nemyslím v zlom a on na mňa strašne vyletí. :( Rozumiem, nie vždy sa musíme pochopiť, ale občas... ježiš, občas si tak želám, nech sa do mňa vcíti a pochopí, že mi občas strašne ublíži. Dokonalý vzťah neexistuje, ja ho strašne ľúbim, ale v niektorých chvíľach nevidím žiadnu perspektívu, keď sa takto ku mne zachová. :(:(

Agnes999

Si este velmi mlada, on je asi tvoj prvy vaznejsi vztah. Ja som uz stara koza a uz som si coto zazila, uz mam niekolko vztahov za sebou. A mozem ti povedat, ze nie, nie si na tom dobre. Tvoj chlap sa chova jak hystericka zenska. Keby sa takto chovala akakolvek zenska, tak ziaden chlap s nou nevydrzi, ale ty sa ho drzis zubami-nechtami. Tak chapem, bojis sa, ze lepsieho uz nestretnes, ale ver, ze stretnes. To ako sa chova nie je normalne. Jedine stastie, ze ho to nikdy nedrzi dlho, su typci, ktorych urazenost drzi aj niekolko dni. Ale aj tak. Pozri sa jak zijes, sama pises, ze sa stale bojis, bojis sa urobit nieco aby ho to nerozzurilo. Ale ze ked ma tu svoju naladu tak to aj tak nepomoze. Stale len myslis na to, ako sa mozes chovat, ako sa nemozes, co si mozes dovolit povedat co ho asi vytoci! To nie je normalne! Nezijes ako normalny clovek, nedokazes byt pri nom sama sebou!

Amalia57

Ale to nemá, on je zdravý. A ľúbim ho pre mnoho vlastností, často sa spolu smejeme, dokážeme sa porozprávať, je mi s ním dobre. Len niekedy to strašne pokazí a ja na to furt myslím. Teraz boli tri týždne po sebe úplne harmonické a teraz rup, teraz dva dni po sebe je ti hrozné. :(

Cariboo

niekedy si ani clovek sam so sebou nesadne :)

pocuj,on ta tak zdepta,ze si budes davat za vinnu tieto jeho stavy do konca zivota

aadriaanka

Ktoré sú tie vlastnosti pre ktoré ho ľúbiš? Jasné, že žiadny dvaja si nesadnú na sto percent, ale ja by som také správanie netolerovala.

huncut

nefetuje priatel len tak medzi recou ? skusa co si moze dovolit, alebo je retardovany, alebo ako tu uz niekto spomenul vybija si tak nejake komplexy, alebo ani jedno =D

Amalia57

Som s ní, lebo ho ľúbim a pochybujem, že je na svete niekto, kto niekomu úplne vyhovuje. Bojím sa, že či ja nie som moc náročná..

aadriaanka

Koľko máte rokov a ako dlho ste spolu? Si s ním len preto, lebo sa bojíš, že si nenájdeš lepšieho??? Môžem ťa uistiť, že je plno oveľa lepších než je on...Keby na mňa začal niekto zjapať v obchode tak mu dám facku a odídem ja.