Muž 20, žena 32

happycom

moj priatel mal predomnou "vztah"s o 20 rokov starsiou ".nechal ju pretoze podla neho to nemalo zmysel.ja som od neho mladsia skoro o 7rokov a sme stastni...

beskyd

dvojpes, ale to asi nebude specifikum vztahov mladsi & starsia:) ty si to posunul do takej vseobecnejsej roviny by som povedal:)

doubledog

primarne to cele zavisi od penazi, ktore typek vie zarobit/ziskat (alebo aspon od penazi, ktore podla nej vie typek zarobit/ziskat).

ak ich bude mat dost, par rokov im to vydrzi.

Agnes999

Ja si myslim ze toto malokedy vyjde. Ale su chlapi, ktorych nepritahuju rovesnicky ci mladsie, ale len zrele zeny, tak ak este bude rozumny a bude chciet dlhodoby vztah a rodinu a nie len kratky ulet, tak to vyjst moze. Ale vacsinou chcu mladi zajacikovia len vyskusat starsiu ale nejak viazat sa dlhodobo nie.

beskyd

heh, viktor:) ale na druhej strane cim dalej tym viac to bude preferovanejsi model, treba si uvedomit cim boli zeny kedysi a cim su dnes, na druhej strane 40 rocnej pride casto viac vhod 25 - 30 rocny zajac lebo pri nom omladne a bude sa tesit ze narozdiel od svojho byvaleho stareho ma viac energie a je zivsi. mladi muzi si coskoro tiez asi uvedomia ze radsej zrela 40 tka ako 20 rocna umela, oprskla sebecka a preafektovana sliepka ktora sa nevie spravat, nevie varit a pri jej starostlivosti by jej doma zvadol aj kaktus:)

Lulita

ja mam 30 a takeho zajaca si neviem predstavit...ale ak je zena rozumovo niekde inde :D a ma malo odzite, tak mozno by to slo :p pre mna dieta, automaticky ma pritahuju starsi

Viktor

Z vlastnej skusenosti viem, ze to nevydrzi. Ja mam 23 rokov a moja byvala priatelka 45...vydrzalo nam to polroka a to nehovorim ze mala 26 rocneho syna.

lea128

Ale musim povedat, ze ak on ete rozumny nie je, tak to skonci urcite...musis sama vediet koho mas pri sebe, viem, ze aj 20 rocny chlap moze byt dospely zodpovedny chlap ( mam takeho kamosa co si vzal zenu o 8 rokov starsiu) on mal vtedy 22. a vyslo im to, maju spolu dieta a krasny vztah. Je to hrozne individualne... musis sa aj ty citit aspon na 25 aby to vyslo...