Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž 20, žena 32

lea128

Nie je to problem, ak to nebudes rozoberat vo vztahu a riesit ze si starsia. Vies dobre, ze jemu na veku nezalezi ak s tebou je. Spravaj sa mlado, aby ste si boli blizki, nedavaj mu v ziadnom pripade najavo, ze ty mas viac skusenosti v zivote, ze si toho uz ovela viac zazila, ze on je naivny a neskuseny... niekedy je podla mna aj lepsie ked ma zena mladsieho chlapa, pretoze sa citi mlado, vyzera mlado, a blizsi su jej mladi ludia...ak mas rozumneho chlapa, myslim ze to moze byt uplne vyrovnany vztah, kde vek nehra absoltune ziadnu rolu, aky bude vas vztah je vo vas dvoch, ako si ho vybudujete, urcite nie o veku

jahodka123

Hm, nepíšeš o mojej kolegyni a bývalom kolegovi? :DD Ten vek úplne sedí. Z tejto skúsenosti by som povedala, že to je choré. Ona je úplne inde, má už vela vecí prežitých - rôzne zamestnania, dieťa, rozvod atď. A on ? Vyšiel strednú a nič. Je to vlastne ešte dieťa, ktoré nevie, čo je život... Ale keď jej nevadí, že sa musí o neho starať, tak... :)

beskyd

to je zvlastne.. praveze len tam kde nie je tuzba po deckach moze vzniknut viacmenej uprimny vztah bez vypocitavosti a brutalnych kompromisov kvoli deckam, inak je to skor o tom biologickom determinizme, ze zenska hlada zabezpeceneho bez ohladu na to ako sa dotycny zabezpecil a ci sa s nim vobec da dlhodobo vydrzat a chlap hlada v zasade kus masa na plodenie deti.. ..ktore sa vlastne na ten svet ani nepytaju vsakze:) zvlastne, ako su ludia blizko k zvieratam..

Leela333

beskyd, asi taká, ako nájsť chlapa podobných kvalít. Človek by si myslel, že je dosť mužov, čo netúži po deťoch, ale opak je pravdou.

beskyd

no teda.. a aka je sanca zaobstarat si na vztah starsiu zenu bez deciek a bez tuzby ich mat a hocijake vychovavat? ..alebo su vsetci uplne uniformne naprogramovani v style optimalny vekovy rozdiel, 1 - 2 deti, riesenie mienky okolia a pod.?

fifiBB

myslím si že múže to fungovať, ale iba v prípade že pár bude mať spoločné deti, no ak žena má už odrodené a dalšie deti nechce, tak to dlho s mladým nevydrží

snehuliatko

no pokiaľ sa jedná o rozumovo vyspelého muža tak v tom prípade by to bolo možné, ale ten o ktorom hovorím ja nie je a to si dovoľujem tvrdiť..takže čo sa týka tohto prípadu, nedávam tomu šance ale to o čom píšeš ty spied sa určite nevylučuje :)

spied

podla psychologičky ako mi hovorila je lepšie ak ovela má byt jeden z partenrov o viac starší nech je to žena,lebo ak je to opačne, mužom sa velmi už nechce v staršom veku byt aktívny a my ženy aj vo vyššom veku sa radi prefrčíme a žijeme chodime tu tam.

dedo bol o 17 rokov starší od babky,velké rozkoly boli,jemu sa už nikam nechcelo ked ona mala iba 40 rokov,vzali sa ked mala 19 a nebola velmi štastná len koli dobrej fiannčnej situácii,statusu a výdhodám z toho vyplývajucim spolu žili.Ak sú prachy tak sa aj oči prižmuria bola mudra a rozvážna.

Myslím ak žena je staršia je to lepšie aspon v starobe nebudš sama, ako mnohé mladé vdovy,už po 50ke kedže maju starších partnerov.

snehuliatko

tak ako vidím našli sa aj takí ktorí so mnou súhlasia :)... je to jej vec ale ja tomu vzťahu neverím a tiež si tak trochu myslím že ona si tým možno chce niečo dokázať a nechce si pripustiť svoj vek a jemu mladému také vyhovuje samozrejme chlapci sa radi pochvália svojou "korisťou" kamarátom a tak (ešte k tomu keď chlapec opaľuje na každej diskoteke vždy ine dievča)...takže zatiaľ si navzájom jeden druhému vyhovujú kým to jeho neprestane baviť a ona potom ostane so zlomeným srdcom..môj názor...