Postgraduálne štúdium - klinická psychológia

Príspevok v téme: Postgraduálne štúdium - klinická psychológia
Adria89

Dobrý deň.
Obraciam sa na Vás s prosbou o rady ohľadom postgraduálneho štúdia klinickej psychológie.
som momentálne v prvom magisterskom ročníku, odbor psychológia a uvažujem o postgraduálnom štúdiu.
Zatiaľ som zistila tieto informácie:
1. Je potrebné sa zamestnať v zdravotníckom zariadení a určitú dobu na ňom pôsobiť.
2. Štúdium trvá 4 roky a školné je 1600 eur ročne, ale môže ho zaplatiť aj zamestnávateľ.
Nakoľko som tieto informácie získala od kolegov a nie priamo od zdroja (SZU), neviem ako veľmi sú presné, takže uvítam akékoľvek usmernenie, ale najmä vlastné skúsenosti.
Za odpovede vopred ďakujem a prajem príjemný deň.

job

zavolaj na odbor školstva v mest ekde bývaš,alebo do krajskéhomesta a potom is myslíš že nájdeš si prácu???

psychologovia sa všade su všade zatlačený aj moja psychiatrička zamestnala jednu zbytočnu silu psychologičku mladu lebo nemá prácu a vobec ich nezníášam sa mi vnucovala a rozprávala ako sa jeje pacienti zdoveruju a ako sa im ulavilo na duši.

inu kamošku mám v bratislave, hovorila ž evymýšlaju rozne veci pre ZáKLADNé školy pohovory so žiakmi a už nevedeia čo vymysliet len aby neprišli o miesto aj tak prišla.Pracuje v tescu a v pokladni,možno aj ked doštuduješ budeš robit niečo iné.tolko zbytočných filozofov čo so sebou mali problem.