Anjelske liecenie (na dialku)

pierko

Viera v anjeloch a ezotéria?Skoro v každom náboženstve sa píše o anjeloch a nie v zlom,okrem padlých.Treba poznať ako-tak Bibliu.Nie je to démonické,zlé,zvrátené a keď niekto verí v Boha,tak vie,že je vo všetkom,príroda,kamene,vesmír,rastliny,zvieratá atď.,on je všetko.

simka111

ja si tiež myslim, že existuju anjeli, prečo by nemali, každy ma svojho strážneho anjela, či tomu veri alebo nie. Čítala som knihu Anjeli v mojich vlasoch aj Schody do neba.. su to super knihy

oj

Iba Ježiš ta môže uzdravit.
Ježiš uzdravoval keď bol tu na zemi, toto uzdravenie sa menuje Kristoterapia.
Prajem ti uzdravenie. AdHOnoreJezus.

Deria

ked si nieco nevieme vysvetlit alebo pochopit, este neznamena, ze to neexistuje! kedysi, ked ludia prvykrat poculi radio alebo videli prvy raz elektricke svetlo, mysleli, ze je to zazrak. dnes vieme, ze to zazrak nie je. a preco? lebo vieme, ako to funguje.:)niekto veri v boha, niekto v allaha, niekto v univerzum a niekto neveri v nic. myslim, ze ti, co neveria v nic, su na tom najhorsie, pretoze viera uzdravuje, dava nam silu, nadej a tym padom aj zmysel zivota. viera ma velky zmysel, pretoze tvori pozitivne myslenie, ktore je neodmyslitelne. pretoze ked clovek straca vieru a nadej a mysli negativne, dostava sa len do depresii a zivot straca zmysel. mozeme verit v co chceme, ak neverime uprimne a z celeho srdca, "nebudeme vyslysani". niekto sa moze modlit cele dni od rana do vecera ale ak neveri uprimne v to, o co ziada, nesplni sa mu nic. a niekto sa moze modlit raz za den a s celeho srdca veri, ze sa mu to splni, tak sa mu stane "podla jeho viery". ja som to vyskusala na sebe. je neuveritelne, co clovek dokaze svojou vierou a svojimi myslienkami!:)da sa povedat, ze my si uz svojim vlastnym myslenim (negativnym, ci pozitivnym) vytvarame svoju buducnost, svoj osud. lebo nase podvedomie pracuje za nas tak, ako si ho sami nastavime. teda, co myslite, to budete. napr. nikdy ani nevyslovte "mam sa zle" aj ked sa zle mate.:) preto: majte sa dobre!:)

stamin

pokiaľ viem, ezoterika a Boh si odporujú. Ak si veriaca, nemôžeš sa tomu venovať aby si nepáchala hriech, ak si neveriaca, mala by si vedieť, že je to nebezpečné. Lebo ezoterika je démonská záležitosť.

pierko

Ešte niečo,aj židia majú veľkú vieru v anjeloch,a aj v Koráne sa o tom píše,samozrejme aj v Biblii,takže nie len v dnešných moderných knižkách,to je ako ten veľký hit Secret od Rhonda Byrne,no v knižnici je plno knižiek s takou tematikou ,len mala asi dobrého vydavateľa.Anjelské knižky píše väčšinou Doreen Virtue a už sa všetko opakuje dookola.

pierko

Aj nad tým som rozmýšľala,ale zatiaľ som nemala nejaké zlé vnuknutie,skúsenosti.Anjeli sú Boží poslovia,rada by som prečítala serióznu literatúru,no nemám pochybnosti.

pierko

Samozrejme,že anjeli existujú,len liečitelia,ktorý sú v telke,na zavolanie,tak tomu neverím 100 %.Náhoda to nie je,keď človek cíti vnuktnutie:z ničoho nič som začala čítať anjelské knižky,anjelské predmety,aj meditovať potrebujem každý deň,zmena sa len tak stala,nikto mi o tom nerozprával,neovplyvňoval.Každý má právo pochybovať,je to jeho vec.